تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۲/۲۸ شناسه مطلب:342061212 بازدیدها:576
بایرام گئجه لری " نوروز " را ايرانيان گرامي مي‌دارند و آييني است كهن كه گرچه طي هزاران سال دگرگون يافته،‌ اما هرگز از ميان نرفته و از سوي اقوام و مذاهب مختلفي كه در سرزمين ايران حضور پيدا كرده‌‌اند، مهر تأييد خورده است. بدين سان امروزه نوروز از نمادهاي بزرگ و وحدت بخش ملت ايران با همه تكثرهاي قومي، مذهبي، فرهنگي و زباني است . آيين‌ها و رسم‌هاي مردم فرآيند الزامات و نيازهاي درهم تنيده مادي و معنوي، در پيوند جغرافيايي و شيوه‌هاي توليد و ساختارهاي اقتصادي دوره‌اي...
تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۲/۲۸ شناسه مطلب:342060319 بازدیدها:298
بهار نغمه سی برنامه " بهار نغمه سی " تولید سیمای مرکز زنجان است. این برنامه در ایام عید هر روز ساعت 18 به مدت 45 دقیقه از سیمای استانی مرکز زنجان پخش می شود. بهار نغمه سی به عنوان جنگ عیدانه با مدت 45 دقیقه سعی دارد به معرفی مکان های دیدنی استان، آداب و رسوم، لباس های محلی، غذاهای محلی، سوغات و صنایع دستی ، توصیه های پزشکی برای مسافران نوروزی در ایام عید بپردازد. این برنامه شامل، نمایش، گزارش،سرود و موسیقی و ... می باشد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۲/۲۸ شناسه مطلب:342056165 بازدیدها:361
صدای بهار ویژه برنامه " صدای بهار " تولید صدای مرکز زنجان است. این ویژه برنامه به مناسبت سال تحویل و ایام نوروز در صدای مرکز زنجان تواید شده است.
نمایش 3 نتیجه
در 1.987 ثانیه کامل شد