جهش تولید | جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

84 نفر از زنجان برای رقابت در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده اند - نمایش محتوای خبر

 

 

84 نفر از زنجان برای رقابت در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده اند

شناسه : 200362620

84 نفر از زنجان برای رقابت در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده اند


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

مدیرکل انتخابات استانداری زنجان گفت: طی پنج روز گذشته از آغاز ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی، تعداد ثبت نام کنندگان این استان به 84 نفر رسید.

بهروز مهدوی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در هفتمین روز از آغاز ثبت نام انتخابات مجلس خبرگان رهبری تعداد افراد ثبت نام شده از استان زنجان به 17 نفر می رسد.
وی یادآورشد: یک نفر از این تعداد زن و مابقی مرد هستند.
مهدوی اظهار کرد: تعداد افرادی که برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری طی روز جاری برابر با دوم دی ثبت نام کرده اند، به 10 نفر می رسد.
مدیرکل انتخابات استانداری زنجان گفت: برای مجلس شورای اسلامی تعداد بانوان ثبت نام شده به 10 نفر و آقایان به 74 نفر می رسد.
وی خاطر نشان کرد: مجموع افرادی که امروز چهارشنبه در سومین روز ثبت نام مجلس شورای اسلامی در استان زنجان ثبت نام کرده اند، 20 نفر بود که تمامی آنان مرد بودند.
مهدوی ادامه داد: امروز در پنجمین روز ثبت نام مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه زنجان 9 نفر، ابهر چهار نفر، خدابنده پنج نفر و ماهنشان دو نفر نام نویسی کرده اند.
زنجان صاحب یک کرسی در مجلس خبرگان رهبری و پنج کرسی در مجلس شورای اسلامی است.
از حوزه انتخابیه زنجان و طارم دو نفر، یک نفر از حوزه انتخابیه ابهر، خرمدره و سلطانیه، یک نفر از حوزه انتخابیه ماهنشان و ایجرود و یک نفر از شهرستان خدابنده به مجلس شورای اسلامی راه می یابند.
انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی همزمان هفتم اسفند سال جاری برگزار خواهد شد.ایرنا

آدرس کوتاه :