رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

70 درصد مردم استان زنجان بیننده شبکه استانی اشراق هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

70 درصد مردم استان زنجان بیننده شبکه استانی اشراق هستند

شناسه : 158361421

زنجان

70 درصد مردم استان زنجان بیننده شبکه استانی اشراق هستند

مرتضی صفری در مراسم بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی صدا و سیمای مرکز زنجان با اشاره به اطمینان و علاقه آحاد مردم کشورمان به رسانه ملی اظهار کرد: برخلاف گسترش سریع عرصه رسانه‌ای و تنوع زیاد دستگاه‌های ارتباط جمعی و شبکه‌های اجتماعی، تلاش مسئولان و کارکنان رسانه ملی موجب حفظ مخاطبان با درصد بالایی شده است.

وی خاطر نشان کرد: طبق آخرین نظرسنجی صورت گرفته حدود 70 درصد مردم استان زنجان بیننده شبکه استانی اشراق هستند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان با اشاره به تلاش این مرکز برای خدمت‌رسانی به منظور بهره‌مندی مردم  مناطق دورافتاده استان از برنامه‌های رسانه استانی بیان کرد: در تلاش هستیم پوشش دیجیتال این مرکز را از 89 به 94 درصد برسانیم که این امر مهم، حمایت مسئولان استانی را می‌طلبد.

وی با اشاره به اقدامات عمرانی انجام شده در طول سه سال گذشته گفت: با افتتاح پروژه‌های امروز، بیش از 160 میلیارد ریال اعتبار به منظور توسعه زیرساخت‌های رسانه استانی در بخش‌های مختلف از محل اعتبارات ملی و استانی جذب و هزینه شده است.

صفری در ادامه گزارشی از برنامه‌های ماه مبارک رمضان نیز ارائه کرد و افزود: از لحاظ نحوه پوشش برنامه مربوط به جمع خوانی قرآن در مسجد حسینیه اعظم همواره جزء مراکز منتخب استانی بوده است.

وی با بیان اینکه امسال نیز این مراسم به مدت 30 ساعت به طور زنده پخش شد، تصریح کرد: همچنین با تمهیدات صورت گرفته، برنامه‌های ویژه لیالی قدر و روز جهانی قدس نیز به مدت 15 ساعت پخش شد.

 مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان اظهار کرد: حضور مرکز در شبکه‌های ملی در مقایسه با سال قبل رشد چشمگیری داشته است.فارس

آدرس کوتاه :