جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

58 هزار خانوار در زنجان مصرف کننده نفت سفید هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

58 هزار خانوار در زنجان مصرف کننده نفت سفید هستند

شناسه : 274273648

58 هزار خانوار در زنجان مصرف کننده نفت سفید هستند


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: با راستی آزمایی انجام شده 58 هزار خانوار تحت پوشش این شرکت، مصرف کننده نفت سفید حرارتی هستند که سوخت مورد نیاز این تعداد خانوار نیز از طریق 183 فروشندگی روستایی تامین می شود.

به گزارش روابط عمومی منطقه زنجان، محمود آقامحمدیان با اعلام این مطلب افزود: طی برنامه ریزی انجام شده ساماندهی و راستی آزمایی خانوارهای مصرف کننده نفت سفید تحت پوشش این استان با اعزام اکیپ هایی انجام شد.
وی اظهار کرد: بر این اساس فرم های شناسایی خانوارها توسط سرپرست خانوار و با توجه به افراد تحت تکفل تکمیل و در سیستم تغذیه ثبت شد.
آقامحمدیان افزود: شماره سریال هایی نیز برای تخصیص نفت سفید به فروشندگی های مربوطه اختصاص یافته است.
وی خاطرنشان کرد: از تعداد 183 فروشندگی موجود منطقه، 22 فروشندگی در ناحیه ابهر، 59 فروشندگی در ناحیه خدابنده و 102 فروشندگی در ناحیه مرکزی مسئول تامین سوخت مورد نیاز بخش حرارتی خانوارهای روستایی هستند.
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان دارای 53 باب جایگاه عرضه فرآورده نفتی مایع و 40 باب جایگاه عرضه سی ان جی است که از این تعداد جایگاه های عرضه سوخت مایع 29 باب آن در ناحیه مرکزی و تامین کننده سوخت مورد نیاز شهرستان های زنجان، طارم، ماهنشان، دندی و ایجرود بوده و 17جایگاه ناحیه ابهر سه شهر سلطانیه و ابهر و خرمدره را پوشش می دهند و شهرستان خدابنده نیز دارای شش جایگاه عرضه فرآورده مایع نفتی است.ایرنا

آدرس کوتاه :