جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

5 مدرسه ناحیه یک زنجان در جریان پروژه سبزه‌میدان تخریب شد/ ساماندهی دانش‌آموزان مدارس هسته شهر به صورت دو نوبته - نمایش محتوای خبر

 

 

5 مدرسه ناحیه یک زنجان در جریان پروژه سبزه‌میدان تخریب شد/ ساماندهی دانش‌آموزان مدارس هسته شهر به صورت دو نوبته

شناسه : 325787544

5 مدرسه ناحیه یک زنجان در جریان پروژه سبزه‌میدان تخریب شد/ ساماندهی دانش‌آموزان مدارس هسته شهر به صورت دو نوبته


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان گفت: پنج مدرسه ناحیه یک در جریان پروژه سبزه‌میدان تخریب شد.

مجید دویرانی در شورای آموزش و پرورش شهرستان زنجان اظهار کرد: با توجه به مذاکرات صورت گرفته دیگر شاهد قطعی حامل‌های انرژی در مدارس نیستیم.

وی با اشاره به اینکه در طرح تفصیلی سبزه‌میدان چند مدرسه داخل پروژه قرار داشت، تصریح کرد: آموزش و پرورش برای توسعه شهری این مدارس را به شهرداری واگذار کرد تا با تخریب آن فضا برای اجرای طرح سبزه‌میدان فراهم شود.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان از تخریب دو مدرسه در هسته مرکزی شهر زنجان خبر داد و افزود: جایگزین این مدارس مقرر شد زمینی در شرق ساختمان رختشویخانه به آموزش و پرورش واگذار شود.

دویرانی با بیان اینکه در تخریب‌ها 6 هزار و 649 متر مربع از فضاهای آموزشی زنجان کم شده است، اضافه کرد: زمین‌های معوض این فضا تحویل داده شده و تنها زمین مذکور دارای مشکل است.

وی با اشاره به اینکه این زمین در طرح شهرداری به عنوان فضای سبز دیده شده است، عنوان کرد: هم‌‌اکنون تکلیف این زمین مشخص نیست و آموزش و پرورش را سردرگم کرده است.

 مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان با اشاره به محدودیت‌های فضای آموزشی در شهر زنجان به ویژه بخش مرکزی، اظهار کرد: برای ساماندهی دانش‌آموزان مدارس هسته شهر به صورت دو نوبته برگزار شده است.فارس

آدرس کوتاه :