جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

45 درصد جایگاه های عرضه سوخت سی ان جی در زنجان استانداردسازی شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

45 درصد جایگاه های عرضه سوخت سی ان جی در زنجان استانداردسازی شده است

شناسه : 267186956

45 درصد جایگاه های عرضه سوخت سی ان جی در زنجان استانداردسازی شده است


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: با اقدامات انجام شده 45 درصد از کل جایگاه های سوخت فعال سی ان جی این استان موفق به رفع مغایرت های استاندارد و دریافت گواهینامه از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران شده اند.

محمود آقامحمدیان افزود: مابقی جایگاه های عرضه سوخت سی ان جی استان نیز با توجه به چک لیست های تعیین شده بازرسی می شوند که در صورت رعایت آیتم ها، بازدیدهای مجدد و تایید رفع مغایرت ها، گواهینامه مربوطه را دریافت خواهند کرد.
وی اظهار کرد: بیشتر جایگاه های عرضه سوخت سی ان جی این استان در سال 88 مطابق با استانداردهای همان سال راه اندازی شده اند که با اقدامات انجام گرفته به تدریج و با برطرف کردن مغایرت ها از سوی شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد تایید گواهینامه می شوند.
آقامحمدیان افزود: تلاش می شود در مدت اعلام شده مغایرت های موجود در دیگر جایگاه های عرضه سی ان جی این استان برطرف شود که با انجام آن وضعیت بسیار خوبی در این بخش حاکم خواهد شد.
وی بیان کرد: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان با اجرای کامل این برنامه جز استان های پیشرو در کشور محسوب می شود.
وی خاطرنشان کرد: برنامه ریزی می شود جایگاه های سی ان جی در دیگر شهرهای استان نیز در صورت نیاز ایجاد و ره اندازی شود.
هم اکنون 40 جایگاه عرضه سی ان جی در این استان وجود دارد که از این تعداد 16جایگاه دو منظوره و 24 جایگاه تک منظوره می باشند.ایرنا

آدرس کوتاه :