رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

3000 دقیقه برنامه در هجران بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین 15 خرداد از شبکه استانی اشراق - نمایش محتوای خبر

 

 

3000 دقیقه برنامه در هجران بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین 15 خرداد از شبکه استانی اشراق

شناسه : 359566296

خبر/رویداد مرکز

صداوسیمای مرکز زنجان با تهیه ویژه برنامه هایی در سی امین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و همچنین قیام 15 خرداد، همراه عزاداران و عاشقان انقلاب و امام راحل به سوگ می نشیند.
?? معاونت سیما با پوشش ویژه برنامه سخنرانی و عزاداری در امامزاده سید ابراهیم(ع) زنجان، پوشش دسته عزاداری حسینیه اعظم و برنامه های تامینی مجموعا بمدت 2130دقیقه همراه عاشقان امام راحل در این ایام خواهد بود.
?? صدای مرکز زنجان هم در قالب ویژه برنامه زنده با عنوان « از دیار روشنی » و همچنین برنامه های روتین و تامینی خود جمعا بمدت 690 دقیقه به این مناسبت مهم می پردازد.
ویژه برنامه (از دیار روشنی) به مدت 60 دقیقه با حضور کارشناسان حوزه و دانشگاه ابعاد سیره زندگانی حضرت امام خمینی(ره) در حوزه های مختلف معرفتی، سیاسی و اجتماعی را مورد تبیین قرار خواهد داد.
??رادیو برای قیام 15 خرداد نیز ویژه برنامه «انقلاب طلیعه سی» را تولید کرده که در این روز از ساعت 17 به روی آنتن خواهد رفت .
??در این برنامه با حضور فعالان دوران انقلاب و کارشناسان مرتبط اهداف و نقش این قیام خونین در شکل گیری و به ثمر رسیدن انقلاب شکوهمند اسلامی بررسی و تبیین خواهد شد .
??معاونت اطلاعات و اخبار مرکز هم با تهیه و پخش 54 گزارش خبری، تفسیر و خبر مکتوب همچنین گفتگوی زنده خبری و ارتباط با بخش های خبر سراسری اخبار برگزاری این مراسم در سراسر استان را منعکس خواهد کرد.

آدرس کوتاه :