جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

3000 دقیقه برنامه در هجران بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین 15 خرداد از شبکه استانی اشراق - نمایش محتوای خبر

 

 

3000 دقیقه برنامه در هجران بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین 15 خرداد از شبکه استانی اشراق

شناسه : 359566296

3000 دقیقه برنامه در هجران بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین 15 خرداد از شبکه استانی اشراق


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

صداوسیمای مرکز زنجان با تهیه ویژه برنامه هایی در سی امین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و همچنین قیام 15 خرداد، همراه عزاداران و عاشقان انقلاب و امام راحل به سوگ می نشیند.
📺 معاونت سیما با پوشش ویژه برنامه سخنرانی و عزاداری در امامزاده سید ابراهیم(ع) زنجان، پوشش دسته عزاداری حسینیه اعظم و برنامه های تامینی مجموعا بمدت 2130دقیقه همراه عاشقان امام راحل در این ایام خواهد بود.
📻 صدای مرکز زنجان هم در قالب ویژه برنامه زنده با عنوان « از دیار روشنی » و همچنین برنامه های روتین و تامینی خود جمعا بمدت 690 دقیقه به این مناسبت مهم می پردازد.
ویژه برنامه (از دیار روشنی) به مدت 60 دقیقه با حضور کارشناسان حوزه و دانشگاه ابعاد سیره زندگانی حضرت امام خمینی(ره) در حوزه های مختلف معرفتی، سیاسی و اجتماعی را مورد تبیین قرار خواهد داد.
🔹رادیو برای قیام 15 خرداد نیز ویژه برنامه «انقلاب طلیعه سی» را تولید کرده که در این روز از ساعت 17 به روی آنتن خواهد رفت .
🔹در این برنامه با حضور فعالان دوران انقلاب و کارشناسان مرتبط اهداف و نقش این قیام خونین در شکل گیری و به ثمر رسیدن انقلاب شکوهمند اسلامی بررسی و تبیین خواهد شد .
🎤معاونت اطلاعات و اخبار مرکز هم با تهیه و پخش 54 گزارش خبری، تفسیر و خبر مکتوب همچنین گفتگوی زنده خبری و ارتباط با بخش های خبر سراسری اخبار برگزاری این مراسم در سراسر استان را منعکس خواهد کرد.

آدرس کوتاه :