سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

15 همایش در حوزه خانواده در زنجان برگزار شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

15 همایش در حوزه خانواده در زنجان برگزار شده است

شناسه : 340392682

15 همایش در حوزه خانواده در زنجان برگزار شده است


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

مدیرعامل بنیاد ازدواج کوثر زنجان گفت: از آغاز فعالیت بنیاد ازدواج کوثر زنجان تاکنون 15 همایش در حوزه خانواده و برنامه‌های اقتصادی اجتماعی و ... برگزار شده است.

حمزه‌علی صمدی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان زنجان با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم مبنی بر اهمیت ازدواج اظهار کرد: بنیاد ازدواج کوثر با هدف تحکیم بنیاد خانواده و رونق بخشی به امر مقدس ازدواج فعالیت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه این بنیاد در راستای ترویج ازدواج آسان فعالیت می‌کند، اضافه کرد: این بنیاد مجوز خود را از سال 89 دریافت کرده است.

مدیرعامل بنیاد ازدواج کوثر زنجان با اشاره به اینکه این بنیاد هر هفته پنجشنبه‌ها اقدام به برگزاری کارگاه‌‌های آموزشی می‌کند، ادامه داد: این کارگاه‌ها به صورت رایگان از ساعت 16 برگزار می‌شود و درب این بنیاد برای بهره‌مندی عموم باز است.

صمدی از حضور یک روانشناس در این کارگاه‌ها خبر داد و خاطر نشان کرد: آداب ازدواج، دوران نامزدی و زندگی مشترک موضوعات این کارگاه‌ها است.

وی گفت: از زمان فعالیت این بنیاد 8 هزار و 400 نفر از برنامه‌ها و کارگاه‌های آموزشی بنیاد ازدواج کوثر زنجان بهره‌مند شده‌اند.

مدیرعامل بنیاد ازدواج کوثر زنجان با اشاره به اینکه این بنیاد در فصل گرم سال در پارک بانوان اقدام به برگزاری دوره می‌کند، افزود: این طرح از سال 92 برگزار می‌شود و کارگاه‌ها و موارد موردی در این مرکز ارائه می‌شود.

صمدی بیان کرد: این بنیاد از آغاز فعالیت خود تاکنون 15 همایش در حوزه خانواده و برنامه‌های اقتصادی اجتماعی و ... برگزار شده است.

وی با بیان اینکه در طول هفته صبح‌ها مشاوره فردی با تعیین وقت قبلی به افراد ارائه می‌شود، افزود: 550 دوره مشاوره نیز با همکاری انجمن اولیا و مربیان به خانواده‌ها ارائه می‌شود.

مدیرعامل بنیاد ازدواج کوثر زنجان با اشاره به برنامه‌ریزی 300 دوره آموزشی از آبان‌ماه سال 95 تا  آبان‌ماه سال آینده عنوان کرد: آبان و آذر‌ماه سال جاری 52 دوره با همکاری  شهرداری برگزار شده است.

صمدی ادامه داد: 15 مورد جهیزیه‌ای توسط خیران نیز تهیه شده است.

وی با اشاره به اجرای طرح 9 مسجد 9 پایگاه عنوان کرد: در این مساجد آموزش‌های زندگی به خانواده‌ها ارائه شده است.

مدیرعامل بنیاد ازدواج کوثر زنجان با اشاره به اینکه در شهرهای بزرگ ازدواج سفید مرسوم شده است، افزود: تلاش داریم جوانان را به سمت ازدواج پایدار هدایت کنیم.فارس

آدرس کوتاه :