جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

️ دیدار امام جمعه و اعضای ستاد یادواره شهدای ابهر و شناط با مدیرکل صداوسیما - نمایش محتوای خبر

 

 

️ دیدار امام جمعه و اعضای ستاد یادواره شهدای ابهر و شناط با مدیرکل صداوسیما

شناسه : 358918284

️ دیدار امام جمعه و اعضای ستاد یادواره شهدای ابهر و شناط با مدیرکل صداوسیما


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

 مدیرکل مرکز در دیدار اعضای هشتمین یادواره 400 شهید ابهر و شناط هدف از برگزاری یادواره های شهدا را شناخت بیشتر ابعاد شخصیتی آن عزیزان گلگون کفن و الگوسازی و انتقال مفاهیم و ارزشهای دفاع مقدس به نسل های آتی برشمرد و  گفت : شهیدان آن انسانهای برگزیده ای بودند که با خدا عهد بستند و هیچ مقامی را بجز شهادت نپذیرفتند و ثابت کردند که دین و ارزش های دینی برای آنها باارزش تر از همه چیز است.
🔹آقای لطیفی عزت و سربلندی  امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مرهون مجاهدت شهدا عنوان کرد و افزود : تا زمانی که رایحه و شمیم شهدا در جامعه ساری و جاری است کشورمان پاینده و بالنده در مسیر پیشرفت، عزت و استقلال طی طریق خواهد کرد.
🔹وی پرداختن به ایثار عظیم شهدا در دوران دفاع مقدس را از سرفصل های اصلی برنامه سازی رسانه استانی برشمرد و افزود: هراندازه که به شهیدان و اخلاص بی بدلیشان پرداخت شود، همان اندازه روحیه ایثار و ایمان در جامعه نهادینه خواهد شد و در همین راستا صداوسیمای مرکز زنجان آماده پوشش کامل رسانه ای این یادواره است.
🔸 امام جمعه شهرستان ابهر هم ضمن تشکر از توجه ویژه رسانه استانی به مفاهیم اعتقادی و فلسفه ایثار، راه شهدا در حفظ و حراست از ایران اسلامی را راه انبیاء و صالحین دانست و افزود: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از قیام عاشورای حسینی است و شهدا هم در مسیر حرکت اباعبداله الحسین(ع) خون پاکشان را نثار نهال نوپای انقلاب کردند.
🔸حجت الاسلام رحیمی ترویج فرهنگ شهادت را ضامن سلامت جامعه در هجمه تبلیغاتی دشمنان دانست و از تلاش رسانه استانی در مواجهه با شبخون فرهنگی دشمن تجلیل کرد.
🔸وی از پوشش مطلوب یادواره شهدای ابهر و شناط در سالهای گذشته تشکر و قدردانی کرد .
◀️ در ادامه این جلسه هر یک از اعضا به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند .✔

🔵روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان🔵
🆔️ @iribzanjan    کانال رسمی مرکز
🆔️ @zanjaniribnews  کانال خبرگزاری
🆔️ @zanjanirib_pr162  ارتباط با روابط عمومی
 

آدرس کوتاه :