جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

۴ مجتمع آبرسانی در ۱۶ روستای استان زنجان افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۴ مجتمع آبرسانی در ۱۶ روستای استان زنجان افتتاح شد

شناسه : 340312826

۴ مجتمع آبرسانی در ۱۶ روستای استان زنجان افتتاح شد


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

۴ مجتمع آبرسانی در ۱۶ روستای استان زنجان در دومین روز از دهه فجر سال جاری با حضور استاندار و جمعی از مسؤولان افتتاح شد.

اسداله درویش امیری استاندار زنجان همزمان با دومین روز از دهه فجر سال جاری با حضور در روستای مشکین و شهر ارمغانخانه فاز 2 مجتمع آبرسانی قره پشتلو شهرستان زنجان را افتتاح کرد.

این چهار مجتمع آبرسانی در ۱۶ روستای استان زنجان برای دسترسی به شبکه آب شرب سالم و بهداشتی شامگاه با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی مورد افتتاح قرار گرفت.

افتتاح چهار مجتمع آبرسانی در ۱۶ روستای استان زنجان با جمعیت 6 هزار و 423 نفر و اعتباری بالغ بر ۹۴ میلیارد و ۲۳۹ میلیون ریال افتتاح شد.

این چهار شبکه آبرسانی، مجتمع آ‌رسانی زرند شهرستان خدابنده با 10 روستا، مجتمع آبرسانی اربط و بزوشا شهرستان زنجان با دو روستا، مجتمع آبرسانی شیخلر و ساغرچی شهرستان ماهنشان با دو روستا، مجتمع آبرسانی قره پشتلو شهرستان زنجان با یک روستا و پروژه آبرسانی به روستای رحمت آباد شهرستان خرم‌دره افتتاح شد.

برای افتتاح این چهار مجتمع آب‌رسانی ۱۴ باب مخزن آب احداث شده، ۵۵ کیلومتر خط انتقال، ۴۳ کیلومتر احداث شبکه توزیع،حفر و تجهیز ۶ حلقه چاه عمیق و دستی، پنج دهنه چشمه و 10 ایستگاه پمپاژ ساخته شده است.

شایان ذکر است، فاز دوم مجتمع آبرسانی بخش قره پشتلو با طول خط انتقال 35 کیلومتر و با اعتبار 43 میلیارد و 187 میلیون تومان برای 400 خانوار روستای مشکین افتتاح شد.فارس

آدرس کوتاه :