سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

گرامیداشت هفته منابع طبیعی با کاشت نهال در صداوسیمای مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

گرامیداشت هفته منابع طبیعی با کاشت نهال در صداوسیمای مرکز زنجان

شناسه : 375878993

گرامیداشت هفته منابع طبیعی با کاشت نهال در صداوسیمای مرکز زنجانمراسم کاشت نهال در محوطه صداوسیما با حضور مدیران کل صدا و سیما و منابع طبیعی استان و همچنین معاونین ، مدیران و برخی همکاران مرکز  برگزار شد .

مدیرکل صداوسیما در حاشیه این مراسم با بیان این مطلب که هفته منابع طبیعی و روز درختکاری فرصتی برای فرهنگسازی عمومی در جهت حفظ منابع طبیعی است افزود: با کاشت درخت، گسترش فضاهای سبز و حفظ و نگهداری جنگل ها علاوه بر نهادینه شدن فرهنگ درختکاری، در بهبود محیط زیست، پاکسازی هوا و کاهش آلاینده‌ها در کلانشهرها نیز گام های موثری برداشته می شود.

آقای لطیفی با اشاره به مطلوب بودن فضای سبز شهر زنجان تصریح کرد: رسانه استانی همواره به مقوله فرهنگ سازی عمومی در جهت تحقق اهداف حفاظت، احیاء و توسعه پایدار منابع طبیعی نظیر درختان، جنگل ها و مراتع به عنوان مهمترین سرفصل های حفاظت از این نعمت خداوندی توجه دارد.

 مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان هم در جریان این مراسم با قدردانی از دستگاه‌ها و سازمان‌های حامی منابع طبیعی تصریح کرد: صداوسیما همواره در مسیر فرهنگ سازی این مواهب الهی در کنار اداره منابع طبیعی تلاش نموده و شایسته قدردانی است.

آقاجانلو با بیان این که منابع طبیعی متعلق به همه‌ی اقشار جامعه است گفت: خوشبختانه با تخصیص اعتبارات از صندوق توسعه ملی در این چند سال اخیر پروژه‌های مربوط به این حوزه پیشرفت چشمگیری داشته است.

وی ادامه داد: امسال درهفته منابع طبیعی و آبخیزداری جهت توسعه فضای سبز و ترویج نهال کاری ۲۰۰ هزار اصله نهال توزیع می شود.

 

آدرس کوتاه :