رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

گرامیداشت حماسه دفاع مقدس با تولید و پخش 2220 دقیقه برنامه در صدا و سیمای مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

گرامیداشت حماسه دفاع مقدس با تولید و پخش 2220 دقیقه برنامه در صدا و سیمای مرکز زنجان

شناسه : 356555601

خبر/رویداد مرکز


در هفته دفاع مقدس که یادآور ایثار بی بدیل رزمندگان اسلام در دفاع از عزت و استقلال میهن اسلامیمان است صداوسیمای مرکز زنجان در معاونت های ، صدا ، سیما و خبر برنامه های متنوع با محوریت دفاع مقدس تولید، تامین و پخش نمود.
درمعاونت سیما ویژه برنامه تلویزیونی «روایت شیدایی» هرشب بصورت زنده به مدت 60 دقیقه مصاحبه با موضوع مصاحبه با فرماندهان و رزمندگان و ... دوران دفاع مقدس پخش شد. همچنین برنامه صبحگاهی فتح حماسه سی شبکه اشراق نیز روزانه به مدت 60 دقیقه به موضوع دفاع مقدس پرداخت و درکنار این ویژه برنامه ها سایر برنامه های روتین معاونت سیما به موضوع دفاع مقدس پرداخت کردند. در مجموع معاونت سیما بیش از1200 دقیقه برنامه در این خصوص پخش کرد.
معاونت صدای مرکز نیز برنامه های متعددی را به سمع هم استانی های عزیز رساند . برنامه« مقاومت حماسه سی»، ویژه برنامه عصرگاهی صدای استانی زنجان بود که روزانه به مدت 75 دقیقه موضوعات مربوط به دفاع مقدس و نقش رزمندگان زنجانی به ویژه غواصان دریادل در عملیاتهای مختلف را تبیین نمود . همچنین سایر برنامه های روتین تولیدی و تأمینی پخش رادیو نیز با حال و هوای دفاع مقدس مخاطبان را همراهی کردند.
در مجموع رادیوی استانی بیش از900 دقیقه برنامه برای این هفته پخش کرد.
معاونت اطلاعات و اخبار مرکز هم در قالب اخبار و گزارشات ارسالی به سازمان، خبر رادیو و تلویزیون و تفاسیر ویژه به همراه مصاحبه با سرداران و رزمندگان آن دوران و گزارشات مردمی به مدت 120دقیقه حال و هوای دوران حماسه را در بخشهای خبری زنده کرد.


 

آدرس کوتاه :