سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

کمک 390 میلیون ریال خیران به مددجویان ایجرودی - نمایش محتوای خبر

 

 

کمک 390 میلیون ریال خیران به مددجویان ایجرودی

شناسه : 340253629

کمک 390 میلیون ریال خیران به مددجویان ایجرودی


خبر/اقتصادی

خبر/اقتصادی

مدیر کمیته امداد امام خميني شهرستان ایجرود با اشاره به کمک 390 میلیون ریال خیران به مددجویان ایجرودی گفت: رویکرد کمیته امداد امام خميني در حوزه مشارکت‌های مردمی توسعه مشارکت تقاضا محور و کمک‌رسانی به صورت هدفمند است.

حسن سهرابی ضمن ارائه آماری از مددجویان زیرپوشش کمیته امداد ایجرود، مشارکت خیران را یکی از عوامل مهم در رفع مشکلات نیازمندان اعلام کرد.
وی با اشاره به اینکه بهره‌گیری از ظرفیت خیران در رفع نیازهای مددجویان یکی از رویکردهای کمیته امداد در دهه چهارم فعالیت این نهاد است، اظهار کرد: خوشبختانه همراهی و همکاری خیران در ارائه خدمات موثر به مددجویان کمیته امداد راهگشا و مثمر ثمر است.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های مختلف مشارکتی با مساعدت و همراهی خیران افزود: رویکرد کمیته امداد در حوزه مشارکت‌های مردمی توسعه مشارکت تقاضا محور است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان ایجرود با اشاره به اینکه هم اکنون تعداد خانواده‌های زیرپوشش کمیته امداد شهرستان ایجرود یک هزار و 50 خانوار با جمعیتی معادل یک هزار و 684 نفر است، گفت: از این تعداد ۱۵۱نفر یتیم و فرزند محسنین هستند.
سهرابی در ادامه از کمک 300 میلیون ریالی یک خیر  به مددجویان زیرپوشش کمیته امداد این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به نیازسنجی خانواده‌های زیرپوشش کمیته امداد این شهرستان یک خیر مبلغ  مذکور را برای تامین هزینه‌های درمانی  از جمله تهیه لوازم مورد نیاز بیماران صعب‌العلاج شامل تشک مواج، ویلچر، سمعک، و تهیه لوازم ضروری منزل تعداد ۷۳ مددجوی ایجرودی به کمیته امداد این شهرستان اهدا کرده است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان ایجرود ادامه داد: در همین زمینه مبلغ 90 میلیون ریال نیز توسط چند خیر ایجرودی برای تامین لوازم اساسی منزل مددجویان زیرپوشش این شهرستان از جمله بخاری، یخچال، فرش و... اهدا شده است.فارس

آدرس کوتاه :