جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

کشف 8 هزار لیتر سوخت قاچاق از 2 دستگاه کامیونت در زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 8 هزار لیتر سوخت قاچاق از 2 دستگاه کامیونت در زنجان

شناسه : 285122423

کشف 8 هزار لیتر سوخت قاچاق از 2 دستگاه کامیونت در زنجان


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: پس از هماهنگی های به عمل آمده با مرجع قضایی استان در مجموع هشت هزار لیتر فرآورده های نفتی مکشوفه از 2 دستگاه کامیونت به انبار نفت منطقه انتقال و به چرخه رسمی کشور بازگردانده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان، محمود آقامحمدیان با اعلام این مطلب افزود: با همکاری و تلاش عوامل پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان 2 دستگاه کامیونت دارای مخزن جاساز که در قالب حمل سفال نسبت به قاچاق فرآورده نفت سفید اقدام کرده بودند، کشف و ضبط شد.
وی اظهار کرد: گزارش حاکی است که این فرآورده مکشوفه در محور اتوبان زنجان - قزوین متوقف و پس از بررسی های اولیه به عمل آمده مشخص شد که هر یک از آنها حامل 4 هزار لیتر فراورده نفت سفید در مخازن جاساز کرده اند.
آقامحمدیان خاطرنشان کرد: پس از این نیز طی بازرسی های انجام شده از 2 دستگاه نفتکش غیر شرکتی در اتوبان زنجان - قزوین 55 هزار لیتر نفت سفید قاچاق کشف شد.
به گزارش ایرنا، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان دارای 53 باب جایگاه عرضه فرآورده نفتی مایع و 40 باب جایگاه عرضه سی ان جی است که از این تعداد جایگاه های عرضه سوخت مایع 29 باب در ناحیه مرکزی و تامین کننده سوخت مورد نیاز شهرستان های زنجان، طارم، ماهنشان، دندی و ایجرود بوده و 17جایگاه ناحیه ابهر سه شهر سلطانیه و ابهر و خرمدره را پوشش می دهند و شهرستان خدابنده نیز دارای شش جایگاه عرضه فرآورده مایع نفتی است.ایرنا

آدرس کوتاه :