جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

کشف 16 هزار لیتر سوخت قاچاق در زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 16 هزار لیتر سوخت قاچاق در زنجان

شناسه : 194615275

کشف 16 هزار لیتر سوخت قاچاق در زنجان


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

 

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از شناسایی و توقف محموله سوخت قاچاق خبر داد و گفت: این محموله حاوی 16 هزار لیتر سوخت قاچاق بوده است.

 مراد جعفری از اعزام هفت اکیپ از پلیس راهور زنجان به مهران برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی خبر داد و اظهار کرد: این تیم‌ها تا زمانی که آخرین زائر از خاک عراق وارد کشور شوند، به خدمت‌رسانی خود ادامه می‌دهند.

وی با اشاره به افزایش سیستم‌های خدمات‌رسان‌ به زائران اربعین نسبت به سال گذشته، گفت: زائران هم ضمن همکاری با ارگان‌ها از عجله و شتاب اجتناب کنند، چرا که همه امکانات برای عبور و تردد آن‌ها فراهم شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با توصیه به رانندگان برای رعایت موارد ایمنی از جمله سرعت مطمئنه تاکید کرد: رانندگان با رعایت سرعت مجاز و پرهیز از ایجاد استرس و نگرانی برای دیگران زمینه سفر امنی را برای خود و دیگران فراهم کنند.

جعفری با تاکید بر رعایت موارد ایمنی توسط زائران اربعین حسینی و توجه آن‌ها به توصیه‌های پلیس ابراز امیدواری کرد: این همایش بزرگ و مردمی در سایه امنیت موجود با آرامش برگزار شود.

وی با اشاره به پیگیری یک فقره شکایت در مورد سرقت از مغازه در زنجان اظهار کرد: این شکایت برای شناسایی سارق و پیشگیری از ادامه فعالیت سارقان در دستور کار کارآگاهان قرار گرفته و پیگیری شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه پلیس بعد از انجام کار تحقیقاتی گسترده بالاخره موفق به شناسایی و دستگیری متهم با هویت «م- ن» شده و وی را به آگاهی منتقل کرده است، اضافه کرد: متهم در بازجویی‌های انجام شده به 17 فقره سرقت اذعان کرده و گفته است که اقلام سرقتی را به یک مال خر در زنجان فروخته است .

جعفری با توصیه به مردم برای عمل به موارد امنیتی حفظ اموال خود افزود: متهم در اعترافات خود کسب منافع مالی را مهم‌ترین انگیزه خود در انجام این اقدام مجرمانه اعلام کرده است از این رو مردم باید به موارد توصیه شده برای حفاظت از اموال خود عمل کنند.

وی از شناسایی و توقف محموله سوخت قاچاق خبر داد و گفت: این محموله حاوی 16 هزار لیتر سوخت قاچاق بوده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه پلیس در راستای مبارزه با قاچاق و حفظ و حراست از سرمایه‌های ملی ماموران آگاهی استان زنجان از حمل یک محموله سوخت قاچاق توسط یک دستگاه کامیون تانکردار بنز مطلع شده و اقدام به توقیف آن کرده است، افزود: با این اطلاع تیمی از ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا، با رعایت نکات انتظامی و ایمنی و علائم هشدار دهنده این خودور  را در محور اتوبان «زنجان ـ خرمدره» متوقف کرده است.

جعفری با اعلام اینکه در بازرسی از تریلر حاوی سوخت قاچاق 16 هزار لیتر سوخت قاچاق کشف شده است، ادامه داد:  متهم این پرونده با هویت «ه ـ ب» دستگیر و اقدامات قانونی در مورد فرد متهم انجام شده است.

وی با توصیه به شهروندان برای همکاری با پلیس در صورت اطلاع از فعالیت قاچاقچیان افزود: این موارد باید به پلیس 110 اطلاع داده شود.فارس

 

آدرس کوتاه :