جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

کاروان‌های راهیان نور زنجان به مناطق جنگی کشور اعزام می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

کاروان‌های راهیان نور زنجان به مناطق جنگی کشور اعزام می‌شوند

شناسه : 339786962

کاروان‌های راهیان نور زنجان به مناطق جنگی کشور اعزام می‌شوند


خبر/فرهنگی

خبر/فرهنگی

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان گفت: همزمان با دهه فجر دانش‌آموزان استان زنجان در قالب کاروان‌های راهیان نور زنجان به مناطق جنگی کشور اعزام می‌شوند.

مجید دویرانی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان زنجان اظهار کرد:  همزمان با سراسر کشور زنگ انقلاب در همه مدارس شهرستان زنجان نواخته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برنامه نواخته شدن زنگ انقلاب به صورت استانی راس ساعت 9 و 33 در مدرسه امیر کبیر 2 برگزار خواهد شد، عنوان کرد: این برنامه با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی برگزار می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان از دیدار فرهنگیان با نماینده ولی فقیه ر ایام دهه فجر خبر داد و افزود: همزمان با دهه فجر نمایشگاه مدارس انقلاب برپا می‌شود.

دویرانی با اشاره به عطر افشانی مزار شهدا با حضور فرهنگیان و دانش‌آموزان اضافه کرد: از همه فرهنگیان دعوت شده در آئین سیاسی و عبادی نماز جمعه حضور یابند.

وی با اشاره به  دیدار بانوان فرهنگی با امام جمعه زنجان گفت: این دیدار همزمان با روز انقلاب اسلامی، منزلت زن، تحکیم بنیان خانواده و سبک زندگی ایرانی – اسلامی برگزار می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان با اشاره به تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی و ورزشی ویژه دانش‌آموزان و فرهنگیان همزمان با دهه فجر اظهار کرد: در این ایام مسابقات کتابخوانی در مدارس برگزار می‌شود.

دویرانی با اشاره به اجرای برنامه طرح ختم قرآن در مدارس اضافه کرد: همزمان با دهه فجر دانش‌آموزان در قالب راهیان نور به مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند.فارس

آدرس کوتاه :