جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

کارت سوخت وسایط نقلیه نفتگاز سوز فاقد بیمه نامه شارژ نمی شود - نمایش محتوای خبر

 

 

کارت سوخت وسایط نقلیه نفتگاز سوز فاقد بیمه نامه شارژ نمی شود

شناسه : 269751238

کارت سوخت وسایط نقلیه نفتگاز سوز فاقد بیمه نامه شارژ نمی شود


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: به رانندگان وسایط نقلیه نفتگاز سوز فعال در این استان که فاقد کارت بیمه بوده و یا بیمه نامه آنها ناقص است، هشدار داده می شود که کارت سوخت فاقد بیمه نامه معتبر، شارژ نخواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان، محمد علیاری با اعلام این مطلب افزود: رانندگانی که نسبت به رفع نواقص بیمه نامه شخص ثالث وسایط نقلیه خود اقدام نکنند، نمی توانند سوخت نفتگاز دریافت کنند و هنگام سوخت گیری درجایگاه های سوخت با پیام ( خطا – بیمه) مواجه می شوند.
وی اظهار کرد: پیام خطا برای وسایط نقلیه ای که نقص بیمه نامه دارند، از تاریخ اول مرداد درجایگاه های سوخت نشان داده می شود و در صورت رفع نشدن اشکال یا دریافت نکردن بیمه نامه معتبر کارت سوخت آنها قابل استفاده نخواهد بود.
علیاری افزود: رانندگان می توانند با همراه داشتن بیمه نامه معتبر شخص ثالث و مدارک شناسایی خودرو به دفاتر پلیس +10 مراجعه و نسبت به خارج کردن خودروی خود از لیست ناوگان نفتگاز سوز فاقد بیمه اقدام کنند.

*** افتتاح چهلمین جایگاه سوخت سی ان جی در زنجان
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان همچنین از افتتاح چهلمین جایگاه سی ان جی در این استان خبر داد و گفت: این جایگاه سی ان جی مجتمع امینی ابهر پس از ارسال و نصب تجهیزات به صورت آزمایشی و تست 72 ساعته تجهیزات، راه اندازی شده و پس از انجام مراحل تحویل موقت تجهیزات به صورت رسمی در مدار سوخت رسانی قرار گرفته است.
محمود آقا محمدیان افزود: جایگاه سی ان جی این مجتمع با ظرفیت تجهیزات 1500 مترمکعب بر ساعت و 6 نازل سوختگیری دارد که با راه اندازی آن تعداد نازل های منطقه به 242 نازل سوختگیری و ظرفیت کمپرسورهای جایگاه های سی ان جی منطقه نیز به 49 هزار و 628 مترمکعب بر ساعت رسیده است.
وی خاطرنشان کرد: با راه اندازی جایگاه مذکور امکان سوخت رسانی به بیش از 1500 خودرو در شبانه روز فراهم و زمینه اشتغال مستقیم 9 نفر فراهم شده است.
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان دارای 53 باب جایگاه عرضه فرآورده نفتی مایع و 40 باب جایگاه عرضه سی ان جی است که از این تعداد جایگاه های عرضه سوخت مایع 29 باب آن در ناحیه مرکزی و تامین کننده سوخت مورد نیاز شهرستان های زنجان، طارم، ماهنشان، دندی و ایجرود بوده و 17جایگاه ناحیه ابهر سه شهر سلطانیه و ابهر و خرمدره را پوشش می دهند و شهرستان خدابنده نیز دارای شش جایگاه عرضه فرآورده مایع نفتی است.ایرنا

آدرس کوتاه :