رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

چهلمین جایگاه عرضه سوخت سی ان جی استان زنجان افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

چهلمین جایگاه عرضه سوخت سی ان جی استان زنجان افتتاح شد

شناسه : 281587624

چهلمین جایگاه عرضه سوخت سی ان جی استان زنجان افتتاح شد


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان، از افتتاح چهلمین جایگاه سوخت سی ان جی این استان همزمان با پنجمین روز از هفته دولت خبر داد.

مسعود علیاری افزود: این جایگاه عرضه سی ان جی در مجتمع شهید امینی ابهر واقع شده که با افتتاح آن ارائه خدمات به متقاضیان با سهولت بیشتری انجام می شود.
وی اظهار کرد: این مجتمع با عرضه فرآورده سوختی بنزین در سال 93 راه اندازی شده بود که در هفته دولت امسال نیز عرضه سی ان جی به آن اضافه شده است.
علیاری، مساحت زمین این مجتمع را 9 هزار مترمربع عنوان کرد و افزود: تجهیزات جایگاه سی ان جی با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال توسط شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان تامین و نصب شده است.
وی بیان کرد: ظرفیت تجهیزات جایگاه عرضه سی ان جی ابهر 1500 مترمکعب بر ساعت بوده که با افتتاح این جایگاه توان سوخت گیری 1500 تا 1600 خودرو در روز وجود دارد.
مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان خاطرنشان کرد: این جایگاه با 9 نفر اشتغالزایی مستقیم، دوازدهمین جایگاه سی ان جی در شهرستان ابهر محسوب می شود.
به گفته وی، متوسط روزانه مصرف سی ان جی در استان زنجان 400 هزار مترمکعب برآورد شده است.
در اولین روز از هفته دولت نیز، جایگاه اختصاصی سوخت شهید شهریاری که سوخت مورد نیاز پایانه صادراتی محصولات کشاورزی را تامین می کند، با اعتبار 20 میلیارد ریال سرمایه گذاری در ضلع جنوبی عوارضی زنجان - تهران افتتاح شد.
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان دارای 52 باب جایگاه عرضه فرآورده نفتی مایع و 40 باب جایگاه عرضه سی ان جی است که از این تعداد جایگاه های عرضه سوخت مایع 29 باب در ناحیه مرکزی و تامین کننده سوخت مورد نیاز شهرستان های زنجان، طارم، ماهنشان، دندی و ایجرود بوده و 17جایگاه ناحیه ابهر سه شهر سلطانیه و ابهر و خرمدره را پوشش می دهند و شهرستان خدابنده نیز دارای شش جایگاه عرضه فرآورده مایع نفتی است.ایرنا

آدرس کوتاه :