جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

چهار گردنه برفگیر زنجان از سوی راهداران نمک پاشی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

چهار گردنه برفگیر زنجان از سوی راهداران نمک پاشی شد

شناسه : 325835989

چهار گردنه برفگیر زنجان از سوی راهداران نمک پاشی شد


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

جانشین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: چهار گردنه برفگیر استان به منظور سهولت تردد وسایط نقلیه، توسط راهداران نمک پاشی شد.

سرگرد محمدعلی عظیمی افزود: گردنه خانچای در شهرستان طارم، گردنه دهجلال در شهرستان خدابنده، گردنه پاپایی در مسیر ارتباطی زنجان - بیجار و گردنه زنجان- تهم- چورزق، به علت ریزش برف، لغزنده شده بود که برای پیشگیری از حوادث و تسهیل در آمد و شد مورد نمک پاشی قرار گرفت.
وی با بیان اینکه بارش برف از ساعت 3 بامداد امروز در مناطق مختلف استان زنجان آغاز شده است، اظهار کرد: در زمان حاضر ترافیک در تمام مسیرهای ارتباطی این استان عادی و روان می باشد اما بهتر است رانندگان به علت خیس و لغزنده بودن سطح جاده با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.
عظیمی افزود: زمانی که سطح جاده ها لغزنده است رانندگان باید از ترمز ناگهانی، صحبت با تلفن همراه، خوردن و آشامیدن و مصرف سیگار و سرعت غیرمطمئنه اجتناب و فاصله طولی را رعایت کنند و رانندگانی که قصد تردد در گردنه های زنجان را دارند به حتم وسیله نقلیه خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند و جیره غذایی خشک به همراه داشته باشند.
وی به رانندگان توصیه کرد، به سالم بودن برف پاک کن ها، وسایل گرمایشی و لاستیک های خودروهای خود توجه جدی داشته باشند.ایرنا

آدرس کوتاه :