جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

پوشش گسترده دسته زینبیه اعظم زنجان در شبکه های مختلف رسانه ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

پوشش گسترده دسته زینبیه اعظم زنجان در شبکه های مختلف رسانه ملی

شناسه : 356458609

پوشش گسترده دسته زینبیه اعظم زنجان در شبکه های مختلف رسانه ملی


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

ارادتمندان سید و سالار شهیدان از اقصی نقاط استان زنجان و همچنین کشور در روز جمعه مصادف با یازدهم ماه محرم ، خود را به شهر زنجان رساندند تا با شرکت در اجتماع بزرگ عزاداران زینبیه اعظم در سوگ کاروان اسرای کربلا همنوایی کنند.

پوشش این دسته عزاداری بزرگ هر سال حسن ختام پخش زنده عزاداری های پرشور مردم مومن و ولایتمدار استان است که با شور و حال خاصی انجام می شود .
امسال هم صداوسیمای مرکز زنجان طبق سنوات گذشته برنامه ریزی گسترده ای را برای پوشش این دسته عزاداری بزرگ و باشکوه انجام داده بود و با بهره گیری از امکانات و تجهیزات مختلف ، از قبیل 4 واحد سیار تلویزیونی ، 1 ست ماکروویو ، یک دستگاه اس ان جی ، 10 کر خط فیبر نوری، 17 دوربین تصویربرداری، ۳ دوربین پرنده، 2 دستگاه کرین نفربر و ... با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از همکاران تولیدی و فنی، کار پوشش زنده این مراسم باشکوه را به انجام رساند .
دسته عزاداری زینبیه اعظم که مسیر زینبیه اعظم تا امام زاده سیدابراهیم را طی کرد از ساعت 16:30 به مدت 176 دقیقه از شبکه استانی اشراق به صورت زنده پخش شد .
علاوه بر این 9 شبکه سراسری و بین المللی نیز این عزاداری باشکوه را به صورت زنده پخش کردند. در این راستا شبکه سراسری و برون مرزی یک ، دو ، سه ، پنج،خبر ، شما ، قرآن ، جام جم و سحر در مجموع به مدت 440 دقیقه این اجتماع باشکوه را پوشش دادند .روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :