جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

پروژه های راه ایجرود با بیش از 60 میلیارد ریال اجرا شد - نمایش محتوای خبر

 

 

پروژه های راه ایجرود با بیش از 60 میلیارد ریال اجرا شد

شناسه : 326235167

پروژه های راه ایجرود با بیش از 60 میلیارد ریال اجرا شد


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ایجرود گفت: طی هشت ماه گذشته، عملیات روکش آسفالت، درزگیری، لکه گیری جاده های اصلی و فرعی، خط کشی و تجهیز علائم ایمنی، تعمیرات ابنیه فنی و پل ها و شن ریزی در مسیرهای ارتباطی این شهرستان با بیش از 60 میلیارد ریال هزینه اجرا شد.

بلال نظری افزود: در کیلومتر 11 تا 12 جاده زنجان - بیجار هدایت آب های سطحی از سطح جاده به منظور پیشگیری از لغزندگی سطح جاده، فرسایش و یخبندان در برودت شرایط جوی و جلوگیری از تصادف و سوانح رانندگی انجام شده است.
وی تاکید کرد: جاده زنجان - بیجار که عملیات 2 بانده کردن آن در دست اجرا قرار دارد و هدایت آب های سطحی در این مسیر تازه ساخت برای رفع نواقص آن انجام شده است که با عملیات کرگیری در فوژ وسط جاده توانستیم آبهای سطحی ناشی از بارش برف و باران را در سه نقطه عملیاتی کنیم.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ایجرود گفت: طی هشت ماه گذشته، عملیات روکش آسفالت در جاده زنجان - بیجار به طول 10 کیلومتر، مسیر زرین آباد - جوقین به طول هفت کیلومتر و در راه روستایی اوغولبیک سفلی به طول 8.5 کلیومتر انجام شده است.
نظری ادامه داد: درزگیری جاده زنجان - بیجار به طول هفت کیلومتر و لکه گیری در جاده های اصلی و فرعی شهرستان ایجرود با 6 هزار تن آسفالت انجام شده است.
وی از خط کشی و تجهیز علائم ایمنی در جاده های اصلی و فرعی شهرستان ایجرود خبرداد و افزود: تکمیل پروژه امداد و نجات پاپایی در جاده زنجان - بیجار از 95 درصد پیشرفت برخوردار است که طی هشت ماهه گذشته سالجاری تعمیرات ابنیه فنی و پل های مسیر ارکوئین، گل قاطی، دوزکند و جاده روستای ایچ به شهرک نیز محقق شده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ایجرود، از بهسازی و شن ریزی در جاده روستایی این شهرستان خبرداد و گفت: این پروژه در راه روستایی یارکندی به طول پنج کیلومتر و قره بلاغ به طول 3.5 کیلومتر اجرا شد.
نظری تاکید کرد: رانندگان و مسافران عبوری از جاده های اصلی و فرعی در شرایط اضطراری که نیازمند خدمات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ایجرود داشته باشند می توانند با شماره تلفن های 36723059 و 36722567 با پیش شماره 024 به طور شبانه روزی در تماس باشند.
شهرستان ایجرود 80 کیلومتر راه اصلی و 375 کیلومتر راه روستایی دارد.
این شهرستان 8.6 دهم درصد از راه هم سنگ استان زنجان را به خود اختصاص داده است.ایرنا

آدرس کوتاه :