جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

پروژه سبزه‌میدان زنجان جزو پروژه‌های محرک توسعه است - نمایش محتوای خبر

 

 

پروژه سبزه‌میدان زنجان جزو پروژه‌های محرک توسعه است

شناسه : 335536172

پروژه سبزه‌میدان زنجان جزو پروژه‌های محرک توسعه است


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

شهردار زنجان با حمایت از پیگیری اجرای پروژه سبزه‌میدان به صورت سرمایه‌گذاری گفت: سبزه‌میدان جزو پروژه‌های محرک توسعه است، لذا همه بایدبرای عملیاتی شدن آن تلاش کنند.

حبیب یگانه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان نطق‌های پیش از دستور جلسه علنی شورا را دلسوزانه دانست و اظهار کرد: شهرداری امیدوار است، با حمایت اعضای شورا پرصلابت‌تر به وظایف خود در قبال شهروندان عمل کند.

وی به صحبت‌های مکرر انجام شده در مورد پروژه سبزه‌میدان اشاره و اضافه کرد: این پروژه در آستانه انتخاب پیمانکار قرار دارد.

شهردار زنجان با تشریح روند انعقاد قرارداد شهرداری زنجان با شرکت کهن‌دژ تصریح کرد: بعد از گذشت مدتی، این شرکت ناتوانی خود را از اجرایی کردن این توافقنامه اعلام و سپس با طی مراحلی، شهرداری نسبت به فسخ قرارداد اقدام و آغاز عملیات خاکبرداری و همچنین آغاز پروسه انتخاب پیمانکار کرده است.

یگانه تاکید کرد: برای طرح موضوع فسخ قرارداد با شرکت کهن‌دژ همه اقدامات لازم از جمله اخطار و و تذکر طی جلسات مشترک در تهران، شورا، شهرداری و استانداری برگزار و توافق شده است.

وی با تاکید بر اینکه عدم توانایی شرکت کهن‌دژ در اجرای توافق پروژه سبزه‌میدان اعلام شده است، ادامه داد: کارگاه‌های این پروژه هم تحویل شهرداری شده است.

شهردار زنجان وجود چند صدایی بین شورا و شهرداری را موجب تضییع حق و حقوق شهر دانست و گفت: این صحبت‌ها خود دستاویزی برای شرکت کهن‌دژ محسوب شده و منافع عمومی را به خطر می‌اندازد.

یگانه با حمایت از پیگیری اجرای پروژه سبزه‌میدان به صورت سرمایه‌گذاری گفت: سبزه‌میدان جزو پروژه‌های محرک توسعه است، لذا باید همه برای عملیاتی شدن آن تلاش کنند.

شایان ذکر است، از آنجایی که روز بازگشایی پاکت‌های انتخاب پیمانکار فاز نخست پروژه سبزه‌میدان روز 15 دی ماه است، لذا قرار شد، این موضوع در جلسه فوق‌العاده شورای اسلامی شهر زنجان مورد بررسی قرار گیرد

 شرکت کهن‌دژ از شهرداری زنجان شکایت کرده و خواهان دریافت غرامت هزینه‌های انجام شده در محل پروژه شده است.فارس

آدرس کوتاه :