رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

پخش 6300 دقیقه برنامه از صدا و سیمای مرکز زنجان در هفته بسیج - نمایش محتوای خبر

 

 

پخش 6300 دقیقه برنامه از صدا و سیمای مرکز زنجان در هفته بسیج

شناسه : 349001890

پخش 6300 دقیقه برنامه از صدا و سیمای مرکز زنجان در هفته بسیج


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

پخش 6300 دقیقه برنامه از صدا و سیمای مرکز زنجان در هفته بسیج

صدا و سیمای مرکز زنجان امسال هم طبق سنوات گذشته برنامه ریزی خوبی را برای گرامیداشت هفته بسیج انجام داده بود .
در این راستا معاونت سیما ویژه برنامه امتداد را تدارک دیده بود که هر شب به صورت زنده از شبکه استانی به مدت 60 دقیقه پخش گردید و سعی شد در این برنامه با تهیه و پخش آیتمهای مختلف و همچنین حضور میهمانان مختلف از اقشار بسیج  فلسفه وجودی شجره طیبه بسیج و  خدمات و دستاوردهای بسیج در طول دوران انقلاب چه در سالهای دفاع مقدس و چه پس از آن در برهه مختلف از عمر بابرکت انقلاب اسلامی تبیین و بررسی شود . سایر برنامه های شبکه استانی سیما نیز در این هفته با محوریت بسیج تولید ، تأمین و پخش شد .
در مجموعه سیما بیش از 3900 دقیقه در این هفته پخش نمود .
معاونت صدای مرکز هم با همگام با سیما برنامه های مختلفی را برای این هفته تدارک دیده بود . ویژه برنامه رادیوی استانی برای این هفته عشق مدرسه سی نام داشت که به صورت زنده هر روز عصر از شبکه استانی صدا پخش شد . سایر برنامه های صدا از جمله  برنامه های آوای وصل ،آی ایشقیندا، ایشقلی ، جوان زنجانی سلام و ..... و برنامه های تامینی و پخش مجموعا به مدت 1860 دقیقه رشادت‌های بسیجیان دلاور در برهه‌های مختلف انقلاب اسلامی را هر کدام به فراخور موضوع و ساختار خود ، تبیین کرند.
پوشش خبری برنامه‌های فرهنگی، ورزشی بسیج، پوشش خبری برنامه‌های بسیج در شهرستان‌ها، ارسال گزارش‌های هفته بسیج به شبکه‌های سراسری جمعا به مدت 532 دقیقه نیز عملکرد واحد خبر این مرکز در هفته بسیج بود.

آدرس کوتاه :