جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

پاسداشت هفته دفاع مقدس در قالب 8050 دقیقه برنامه در صداوسیمای مرکز زنجان . - نمایش محتوای خبر

 

 

پاسداشت هفته دفاع مقدس در قالب 8050 دقیقه برنامه در صداوسیمای مرکز زنجان .

شناسه : 361878176

پاسداشت هفته دفاع مقدس در قالب 8050 دقیقه برنامه در صداوسیمای مرکز زنجان .


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

 

حماسه مقاومت هشت ساله ملت قهرمان ایران، همواره یادآور فداکاری نستوهانه دلاور مردانی است که با تقدیم خون پاکشان از سرحدات ایمان و غیرت پاسداری نمودند.
✳️ در این راستا رسانه استانی امسال طبق سنوات گذشته برنامه ریزی گسترده ای را برای پاسداشت رشادتهای رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس انجام داده و بیش از 8000  دقیقه برنامه در حوزه های صدا ، سیما و خبر تولید ، تأمین و پخش کرد .
📺 یکی از مهمترین برنامه های امسال در سیما پوشش رژه نیروهای مسلح بود که برای اولین بار به صورت زنده انجام شد .
🔹ویژه برنامه زنده حدیث ایثار از محل مجموعه فرهنگی ورزشی امام علی(ع)که برای بار با حضور اقشار مختلف مردم در برنامه به روی آنتن رفت ، مشارکت فعال در برگزاری بازنمایی عملیات کربلای 5 و پوشش کامل این برنامه ، اختصاص برنامه های امتداد و زنجانا سلام، آلاچیق سایر برنامه های روتین و همچنین تأمین برنامه های مختلف از جمله اقدامات شبکه استانی اشراق برای هفته دفاع مقدس بود
🔹در مجموع معاونت سیما 4860دقیقه در شبکه استانی به این هفته اختصاص داد .
📻 شبکه استانی صدای مرکز زنجان هم طبق برنامه ریزی صورت گرفته در ویژه برنامه زنده «حماسه لی گونلر» ، گلگشت موسیقی(ویژه نواها و سرودهای دوران دفاع مقدس)، یاشاییش، گلبرگ، شریعت یولی و سایر برنامه های روتین و تامینی بمدت2640 دقیقه به هفته دفاع مقدس اختصاص داد .
🔸رادیو نمای مرکز هم با انتشار 150 اسلاید به تعداد 912 بار انتشار ازتصاویر مناسبتی هفته دفاع مقدس ، صفحه رادیو نما را به تصاویر ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس مزین کرد.
🎤 معاونت اطلاعات و اخبار هم با تولید و پخش 211 عنوان گزارش، خبر مکتوب، تفسیر رادیو تلویزیونی و گفتگوی ویژه بمدت 508 دقیقه در هفته دفاع مقدس همراه مخاطبان خود بود.
🌐 معاونت فضای مجازی مرکز هم همگام با سایر معاونتهای تولیدی با تولید و انتشار66 عنوان آیتم درقالب پوستر، متن و عکس، اینفوگرافی و پادکست ، متن و عکس و همچنین راه انتدازی صفحه ویژه دفاع مقدس در سایت مرکز به این مناسبت هم در تاریخ انقلاب اسلامی پرداخت کرد .
◀️ در مجموع تلاش شد تا گوشه ای دلاورمردی های شهداء و ایثارگران در طی این سالها به تصویر کشیده شود که امید است مورد توجه مخاطبان محترم رسانه استانی قرار گرفته باشد .

 

آدرس کوتاه :