رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

ویژه برنامه های صداوسیمای مرکز زنجان برای گرامیداشت سالروز رحلت بنیاگذار کبیر جمهوری اسلامی و قیام 15 خرداد - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های صداوسیمای مرکز زنجان برای گرامیداشت سالروز رحلت بنیاگذار کبیر جمهوری اسلامی و قیام 15 خرداد

شناسه : 354680727

ویژه برنامه های صداوسیمای مرکز زنجان برای گرامیداشت سالروز رحلت بنیاگذار کبیر جمهوری اسلامی و قیام 15 خرداد


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز


در سالروز رحلت بنیان‌گذار كبیر انقلاب اسلام، حضرت امام خمینی (ره) و نیز سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد، صدا و سیمای مرکز زنجان برنامه‌های مختلفی را برای گرامی‌داشت این ایام تدارك دیده است.
معاونت صدای مرکز زنجان دو ویژه‌برنامه با عناوین «مقتدای عشق » و «قیام ماندگار » در مجموع به مدت ۱۲۰ دقیقه تولید كرده است. ویژه‌برنامه «مقتدای عشق » در روز ۱۴ خرداد از ساعت 10صبح به مدت 60 دقیقه بر روی آنتن می‌رود. این برنامه به تشریح زندگی حضرت امام خمینی (ره) و ابعاد شخصیتی ایشان با حضور کارشناسان ذیربط پرداخته و شامل آیتم هایی چون گزارش ،سرود، تلفن های مردمی و پیامک میباشد. ویژه ‌برنامه « قیام ماندگار » نیز در روز 15 خرداد از ساعت 10 صبح به مدت 60 دقیقه با موضوع قیام خونین پانزدهم خرداد پخش خواهد شد . این ویژه برنامه با حضور کارشناسان مطلع به بررسی روند تاریخی این قیام تاریخ ساز میپردازد. تهیه کننده این ویژه برنامه ها میثم نبی ، نویسنده رباب فتحی و گوینده فیاض حاجیلو می باشند.
علاوه بر این سایر برنامه‌های روتین رادیو از جمله آخشاملار، جوانه‌ها، گلبرگ، شریعت یولی، نمازجمعه زنجان و ،سلام زنجان، سلام کوچولو، اوباشدانلار و جوان زنجانی سلام نیز به فراخور موضوع به این مناسبت‌ها پرداخت خواهد كرد.
معاونت سیما هم برنامه‌های مختلفی را برای این ایام تدارک دیده است که در این راستا می‌توان به پرداخت به این مناسبت‌ها در برنامه‌های نسیم سحر، بیزیم ائللر، عطر آدینه، ، نگاه هفته و برنامه‌های تامینی اشاره كرد كه با موضوع رحلت حضرت امام (ره) و قیام خونین پانزدهم خرداد خواهد بود.
همچنین پوشش دسته عزاداری حسینه اعظم زنجان در روز 14 خرداد ، مراسم بزرگداشت 14 خرداد در امامزاده سید ابراهیم با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین خاتمی امام جمعه زنجان نیز . همچنین مراسم بزرگداشت سالروز قیام باشکوه 15 خرداد با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین شیرازی نماینده ولی فقیه در سپاه قدس در حسینه ثار الله از برنامه های مهم سیما در این ایام خواهد بود
معاونت خبر هم همگام با دیگر معاونت‌های تولیدی مركز، بیش از 130 دقیقه تفسیر، گزارش‌های متعدد خبری و گفت‌وگوی زنده تهیه كرده كه به فراخور این روزها پخش خواهد كرد.
 

آدرس کوتاه :