جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

ویژه برنامه میلاد مهدی موعود(عج) - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه میلاد مهدی موعود(عج)

ویژه برنامه میلاد مهدی موعود(عج)


سیمای مرکز زنجان به مناسبت میلاد نور، حضرت مهدی (عج) ویژه برنامه ای تدارک دیده است. این ویژه برنامه شب نیمه شعبان از سیمای استانی مرکز زنجان پخش می شود که شامل مولودی خوانی، موسیقی های مناسبتی، سخنرانی و .... می باشد.

اي آفريدگار صبح !
در جشن با شکوه روزي که آغاز مي شود و در تمامي روزهايي که شيريني نام تو بر لبانم مي نشيند من عهد ديرينه ي خويش را با صاحب صبح و امام عصر تازه مي کنم و دست بيعتم را در زلال دستانش معطر مي سازم تا شعر سپيد اين عشق در صحن دلم تکرار شود .
طراوت جاري اين عهد و بيعت هرگز از باغ خاطرم بيرون نمي رود و پيوسته شال سبز محبتش را بر گردن مي نهم تا نوازشگر شانه هاي لرزانم باشد.
خالق مهربان من !
اگر دست تقدير تو ، لباس سپيد آخرت را بر تن من پوشاند و درخت زندگي ام، تنبه خواب زمستاني و ابدي خويش سپرد و ميان آن ماه تابان در آسمان چشم مردمان آشکار شد ، مرا از محراب قبرم بر انگيز و توفيق احرام در صحن و صفايش عنايت کن تا لبيک گويان در گرد کعبه ي وجود مقدسش طواف کنم
اي اجابت کننده هر دعا !
پنجره قلب منتظران رو به آسمان بي  کرانت گشوده است تا به يک اشارت تو، غبار غم و اندوه غيبت از دل ها بر خيزد و چشم ها به تماشاي باران  ظهور بنشيند.
خدايا !
شب يلداي هجران را به يمن ظهور ماه کاملش ، کوتاه کن که شب پرستان ، همچنان چشم بر صبح صادقش بسته اند و ما مؤمنان طلوع خورشي جمالش را نزديک مي دانيم

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کننده و کارگردان: محمد جواد حسین خانی

تدوین گر: اصغر باقری

مجری :وحید  اله وردی

نویسنده: لعیا رستمی

نریتور: فیاض حاجیلو

تصویربردار: محمد حجازی-سعید حسنی

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.