حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۷

ویژه برنامه صداوسیمای مرکز زنجان در سالروز شهادت امام جعفرصادق (ع) - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه صداوسیمای مرکز زنجان در سالروز شهادت امام جعفرصادق (ع)

شناسه : 355097040

خبر/رویداد مرکز

صدا و سیمای مرکز زنجان همچون دیگر مناسبتها در سالروز شهادت جانگداز موسس مکتب جعفری امام جعفر صادق (ع) برنامه های خاصی را تدارک دیده است.

در این راستا صدای مرکز زنجان با یک ویژه برنامه با عنوان مکتب نور به تهیه کنندگی میثم نبی در سوگ این امام همام نشسته است. مکتب نور به مدت یک ساعت در روز 18 تیر ساعت 10 صبح پخش؟خواهد شد. گوینده این برنامه فیاض حاجیلو و نویسنده آن رباب فتحی است که با آیتم هایی چون مداحی ، کارشناس ، بیان زندگینامه ششمین پیشوای شیعیان و .... همراه مخاطبان رادیو استانی خواهد بود . پخش رادیو نیز آیتمهای متعددی تأمین کرده که از مهمترین آنها می توان به برنامه آینه صداقت اشاره کرد .

سیمای مرکز زنجان هم با تدارک برنامه های ویژه در کنار مردم عزیز استان زنجان خواهد بود. پوشش و پخش مراسم ویژه شهادت با سخنرانی آیت اله خاتمی امام جمعه موقت تهران در شهرستانهای ابهر و خدابنده هرکدام به مدت 30 دقیقه به تهیه کنندگی حاتم معصومی ، برنامه راه ولایت به مدت 45 دقیقه به تهیه کنندگی محمد فروغی با آیتم هایی چون مداحی ، سخنرانی و ..... از جمله برنامه های شبکه اشراق برای این مناسبت خواهد بود . علاوه براین برنامه های آلاچیق و گجه لر هر کدام به صورت ویژه به به شهادت حضرت امام جعفرصادق (ع) خواهند پرداخت . در سایر برنامه های روتین سیما به فراخور هم به این مناسبت بزرگ پرداخت خواهد شد.روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :