جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

ورود شهرداری زنجان به پروژه سبزه‌میدان موجب طولانی شدن زمان اجرای آن می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

ورود شهرداری زنجان به پروژه سبزه‌میدان موجب طولانی شدن زمان اجرای آن می‌شود

شناسه : 335519435

ورود شهرداری زنجان به پروژه سبزه‌میدان موجب طولانی شدن زمان اجرای آن می‌شود


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

عضو شورای اسلامی شهر زنجان به محدودیت‌های منابع مالی شهرداری اشاره کرد و گفت: ورود شهرداری زنجان به پروژه سبزه‌میدان موجب طولانی شدن زمان اجرای آن می‌شود.

عباس راشاد در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان با تشریح مجدد توافقات انجام شده بین شرکت تعاونی فرهنگیان و شهرداری زنجان در مورد کوی فرمانیه اظهار کرد: بر اساس این توافق بیش از 9 هزار متر مربع از این زمین فضای عمومی تعریف شده است که متعلق به شهرداری زنجان می‌شود.

وی تاکید کرد: زمین‌های متعلق به فضاهای عمومی از آن شهرداری است و هر گونه اعمال نظر در مورد آن نیازمند توافقنامه جدید است.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان به مسائل مطرح شده در مورد داشتن  مصوبه کمیسیون ماده 5 اشاره و تصریح کرد: حتی اگر این موضوع درست هم باشد بر اساس توافقات شهرداری صاحب زمین است و حق و حقوق شهرداری باید لحاظ شود.

راشاد به موضوع پروژه سبزه‌میدان اشاره و ابراز کرد: باید از شهرداری سؤال کرد چرا در مورد این پروژه تضمین‌های لازم از شریک قبلی سرمایه‌گذار گرفته نشده است.

وی به گودبرداری انجام شده در محل این پروژه اشاره کرد و ادامه داد: آغاز عملیات اجرایی این پروژه با توجه به محدودیت‌های منابع موجود در شهرداری زنجان، آن را تبدیل به پروژه طولانی مدت خواهد کرد.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان به مشکلات پیش آمده در مورد پروژه‌های عمرانی شهری زنجان اشاره و تاکید کرد: اجرای پروژه سبزه‌میدان هم مشکلاتی را برای شهرداری زنجان ایجاد می‌کند.

راشاد عدم تملک مغازه‌ها را در هسته مرکزی شهر زنجان واقع در سبزه‌میدان یادآور شد و ادامه داد: این مغازه‌ها جلوه بدی را در این محدوده ایجاد کرده است.

وی عدم اجرای برخی از اقدامات از جمله پیشبرد امور عمران شهری را موجب خدشه‌دار شدن چهره نظام دانست و گفت: هر چند خطاب این سخن شهردار نیست ولی باید مد نظر قرار گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت 9 دی افزود: اعلام برآئت در اسلام جدی است و موضوع اعلام تبری از بانیان فتنه 88 باید جدی توجه شود.فارس

آدرس کوتاه :