جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

وحدت ملی باید محور برنامه ریزی ها برای تحقق پیام رهبری باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

وحدت ملی باید محور برنامه ریزی ها برای تحقق پیام رهبری باشد

شناسه : 58030033

وحدت ملی باید محور برنامه ریزی ها برای تحقق پیام رهبری باشد



مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، گفت: وحدت ملی باید محور برنامه ریزی ها برای تحقق پیام رهبر معظم انقلاب در سال جاری باشد.

حجت الاسلام علی دشتکی افزود: امروز ملت ایران و نظام اسلامی رهبری جبهه حق در جهان را بر عهده گرفته است.

وی یادآورشد: این تقابل و رویارویی حق و باطل از نخستین روز خلقت انسان وجود داشته است و امروز میدان دار این عرصه در جبهه باطل دولت مستکبر آمریکا و رژیم صهیونیستی و در جبهه حق جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام دشتکی اظهار کرد: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی دولت مستکبر آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی با ترفندها و توطئه های مختلف در تلاش برای براندازی این حاکمیت مبتنی بر ارزشهای دینی و الهی بوده و هستند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، گفت: رهبر فرزانه انقلاب به عنوان سکاندار جبهه حق، با پیام های نوروزی خود، مسیر حرکت نظام اسلامی را در آماج طوفانهایی که توسط استکبار جهانی بر ملت ایران تحمیل می شود، نشان می دهند.

وی خاطر نشان کرد: فرامینی که رهبر معظم انقلاب برای پیشبرد اهداف و آرمانهای نظام اسلامی صادر می کنند، بهترین رویکرد را برای خنثی سازی توطئه های دشمنان پیش روی ملت و دولت ایران قرار می دهد.

حجت الاسلام دشتکی افزود: رویکرد نامگذاری هر سال، در سالهای گذشته، با محوریت مسائل اقتصادی بود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، نامگذاری هر سال توسط رهبری را موجب گرفتن ابتکار عمل از دست دشمنان خواند و عمل به فرامن معظم له را بستر ساز استحکام بخشی به مسائل زیر بنایی حوزه اقتصادی کشور برشمرد.

وی یادآورشد: رهبر فرزانه انقلاب هر سال با در نظر گرفتن نقاط آسیب پذیر نظام اسلامی، مسیری پیش روی دولت و ملت ایران قرار می دادند و می دهند که با اجرای برنامه ریزی های صورت گرفته برای تحقق آن، بتوان این نقاط را مرتفع کرد.

حجت الاسلام دشتکی اظهار کرد: عظیم ترین پشتوانه نظام اسلامی، مردم حماسه ساز ایران هستند که در طول 35 سال گذشته همواره با تبعیت از ولی فقیه توانسته اند، اقتدار روز افزون را برای کشور به ارمغان بیاورند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، گفت: حماسه مد نظر رهبر معظم انقلاب در عرصه سیاسی، حضور گسترده و مشارکت همراه با بصیرت در انتخابات است.

وی تاکید کرد: انتخابات عرصه غیر قابل انکار مشارکت مردم در فعالیت های سیاسی است.

حجت الاسلام دشتکی با بیان اینکه از نخستین سالهای پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان در تلاش برای خدشه دار کردن مشارکت مردم در فعالیت های سیاسی نظام به ویژه در انتخابات بوده اند، فتنه 88 را نمونه بارزی از سودجویی آنان از غفلت عوامل داخلی عنوان کرد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، گفت: درسال 92 مردم باید با حضور گسترده خود در دو انتخابات شورای های اسلامی شهر و روستا و یازدهمین دوره ریاست جمهوری، حماسه ای بی نظیری در عرصه سیاسی خلق کنند.

به گفته وی، هدایت های مدبرانه رهبر فرزانه موجب تاثیرگذاری نظام اسلامی در عرصه منطقه ای و جهانی شده است.

حجت الاسلام دشتکی برنامه ریزی برای تحقق فرمان رهبری از سوی مسوولان را اقدامی ضروری خواند و خدمتگذاری هر چه بهتر و بیشتر به مردم را موجب حضور بیش از پیش آنان در عرصه های مختلف به ویژه انتخابات عنوان کرد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، بر لزوم تبیین جایگاه مردم در پیشبرد اهداف نظام اسلامی از سوی مسوولان در تمامی برنامه ریزی ها تاکید کرد و ملت ایران را اصلی ترین عوامل حماسه سازی و عمل به منویات رهبری معظم انقلاب برشمرد.

وی تاکید کرد: مسولان باید همچون سالهای گذشته برای مسائل زیربنایی حوزه اقتصادی در قالب چارچوب های تعیین شده از سوی رهبری برنامه ریزی مناسبی داشته باشند.

حجت الاسلام دشتکی اقتصاد مقاومتی را مقدمه تحقق حماسه اقتصادی خواند و بر لزوم محور قرار دادن مردم در تمام برنامه ریزی ها برای سال جاری تاکید کرد.(ايرنا)

آدرس کوتاه :