رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

هیئت امنای بازار زنجان با حضور در صداوسیما با مدیرکل مرکز دیدار و گفتگو کردند . - نمایش محتوای خبر

 

 

هیئت امنای بازار زنجان با حضور در صداوسیما با مدیرکل مرکز دیدار و گفتگو کردند .

شناسه : 360923596

خبر/رویداد مرکز

در دیدار هیئت امنای بازار زنجان با مدیرکل صداوسیما ، راههای تبلیغ و شناساندن بنای تاریخی بازار زنجان بررسی شد .

مدیرکل صداوسیما در این دیدار از بازار زنجان به عنوان یکی از آثار مهم تاریخی در استان و حتی کشور یاد کرد و گفت : بازار زنجان ظرفیت خوبی برای جذب گردشگر بوده و در راستای حمایت از تولیدات داخل نیز می‌تواند موثر باشد .
??آقای لطیفی با اشاره به ظرفیت های رسانه استانی برای تبلیغ و شناساندن بازار در سطح کشور اظهار داشت : شبکه استانی با بهره گیری از ظرفیت های خود در سطح استانی و فرا استانی می‌تواند در معرفی جاذبه های گردشگری ، تولیدی ، صنایع دستی و .... قدم های مهمی را بردارد.
??وی آمادگی رسانه استانی را برای تولید برنامه‌های مختلف با موضوع بازار زنجان و همچنین اطلاع رسانی جشنواره آتی در بازار اعلام کرد .
??رئیس هیئت امنای بازار زنجان نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از وضعیت بازار زنجان و اقدامات صورت گرفته در آن گفت : بازار زنجان به عنوان طولانی ترین بازار مسقف کشور هنوز نتوانسته جایگاه خود را به عنوان مکان تاریخی و گردشگری به دست آورد و نیازمند توجه جدی مسئولین ذیربط می باشد .
??آقای علویون با اشاره به برگزاری جشنواره در بازار گفت هدف از برگزاری این جشنواره معرفی این مکان تاریخی به مردم و گردشگران ایجاد رونق کسب و کار در بازار و حمایت از تولیدات داخلی می باشد .
??وی صداوسیما را به عنوان پر مخاطب ترین رسانه عنوان کرد و گفت برای رسیدن به اهداف خود نیازمند همکاری و همیاری رسانه استانی می باشیم و امیدواریم قدم‌های مثبتی را در راستای اقتصاد مقاومتی برداریم .

آدرس کوتاه :