حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

هیات امناء انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان دیدار و گفتگو کردند. - نمایش محتوای خبر

 

 

هیات امناء انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان دیدار و گفتگو کردند.

شناسه : 354263711

خبر رویدا مرکز


مدیرکل صدا وسیمای مرکز زنجان در این دیدار با بیان اینکه رسانه استانی آماده همکاری کامل با انجمن حمایت از بیماران کلیوی است ، افزود:ترغیب کارهای خیر و به ویژه ضرورت توجه به بهداشت و سلامت مردم از اهم برنامه های رسانه ملی است.

آقای صفری به مسئولان انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان پیشنهاد داد با همفکری تهیه کنندگان و برنامه سازان صدا وسیما، بسته های کوتاه فرهنگی اثر گذار در غالب فیلم ، داستان و انیمیشن برای فرهنگ سازی در مراقبت و پیشگیری از بیماری کلیوی تهیه و در صداوسیما پخش شود.

وی همچنین ضمن ارائه ایده ساخت عروسک سلامتی با عنوان نماد ترویج فرهنگ رعایت بهداشت فردی و عمومی ،تغذیه سالم در کودکان به ویژه در حوزه پیشگیری از دیابت و فشار خون و نارسایی های کلیوی گفت : در این زمینه صدا وسیما آماده همکاری مشترک با انجمن بیماران کلیوی است .
وی عملکرد انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی و خیرین سلامت در استان زنجان را خوب توصیف و خاطر نشان کرد : جدیت درخدمت به بیماران و شفاف سازی عملکرد از جمله عوامل اعتماد مردم به این انجمن است.
مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان تاکید کرد : در خدمت به بیماران کلیوی باید طوری عمل شود تا آنها غیر از مشقت و درد قهری انجام دیالیز ، مشکل مالی و درمانی نداشته باشند .

مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان هم در این دیدار با اشاره به وجود 1750 بیمار کلیوی تحت پوشش این انجمن در استان زنجان گفت از این تعداد 1400 بیمار پیوند کلیوی شده اند .وی با اشاره به راه اندازی مرکز جدید انجمن حمایت از بیماران کلیوی در زنجان گفت : در این مرکز از ماه آینده بیماران دیالیزی پذیرش خواهند شد.

آقای طهماسبی همچنین از راه اندازی کلینک تخصصی پیشگیری از بیماری کلیوی ، مهمانسرای اقامت بیماران شهرستانها و کتابخانه تخصصی برای تحقیق علاقه مندان و دانشجویان در باره نارسایی ها و درمان بیماری کلیوی در مرکز جدید انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان خبر داد.وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از همکاری های صداوسیمای مرکز زنجان در توجه ویژه به سبک زندگی سالم مردم ،خواستار افزایش بیش از پیش این همکاری های مشترک بین رسانه استانی با انجمن بیماران کلیوی برای ساخت برنامه های فرهنگی بهداشتی شد.

آدرس کوتاه :