جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

هوگوی الکترونیکی تکواندو در زنجان مورد استفاده قرار گرفت - نمایش محتوای خبر

 

 

هوگوی الکترونیکی تکواندو در زنجان مورد استفاده قرار گرفت

شناسه : 339077010

هوگوی الکترونیکی تکواندو در زنجان مورد استفاده قرار گرفت


خبر/ورزشی

خبر/ورزشی

دبیر هیأت تکواندوی استان زنجان گفت: برای نخستین بار در مسابقات لیگ خردسالان و نونهالان زنجان در دهه فجر از هوگوی الکترونیکی استفاده می‌شود.

علی سپهری با بیان اینکه تکواندوکاران زنجانی سال جاری عناوین بسیار خوبی را کسب کرده‌اند، اظهار کرد: حضور موفق پومسه‌کاران زنجانی در مسابقات بین‌المللی و همچنین کسب عناوین تیم‌های رده سنی زنجان در مسابقات کشوری همه نشان از موفقیت تکواندوکاران زنجانی در عرصه‌های مختلف ملی و بین‌المللی داشته است.

وی از برنامه‌ریزی برای برگزاری مسابقات لیگ خردسالان و نونهالان زنجان خبر داد و افزود: این مسابقات طبق برنامه‌ریزی انجام شده در بخش پسران برگزار خواهد شد.

دبیر هیأت تکواندوی استان زنجان با بیان اینکه مسابقات لیگ خردسالان و نونهالان زنجان در دهه فجر سال جاری آغاز خواهد شد، ابراز کرد: برای نخستین بار در استان زنجان در این مسابقات از هوگوی الکترونیکی استفاده می‌شود.  

سپهری با اشاره به اینکه زمان زیادی تا آغاز دهه فجر سال جاری باقی نمانده است، گفت: بر همین اساس از علاقه‌مندان به تیم‌داری و شرکت در مسابقات لیگ خردسالان و نونهالان زنجان برای ثبت‌نام و حضور در این مسابقات دعوت می‌شود.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان به تیم‌داری و شرکت در مسابقات لیگ خردسالان و نونهالان زنجان می‌توانند برای ثبت‌نام به مسؤول لیگ‌های هیأت تکواندوی استان مراجعه کنند.

دبیر هیأت تکواندوی استان زنجان در ادامه با بیان اینکه آخرین دوره آزمون ارتقای کمربند قرمز و مشکی یک و 2 در زنجان برگزار خواهد شد، ابراز کرد: برنامه‌ریزی برای برگزاری آزمون ارتقای پوم یک و 2 استان زنجان در سال جاری نیز انجام شده است.

سپهری با تاکید بر اینکه آزمون‌های ارتقای کمربند قرمز مشکی یک و 2 و پوم یک و 2 با توجه به پیگیری‌های مکرر اولیا و مربیان زنجانی برگزار می‌شود، اظهار کرد: این آزمون برای بانوان در تاریخ هفتم بهمن و برای آقایان روز هشتم بهمن‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه آزمون‌های ارتقای کمربند قرمز و مشکی یک و 2 و پوم یک و 2 به میزبانی خانه تکواندو زنجان برگزار می‌شود، اظهار کرد: در حال حاضر لینک ثبت‌نام آزمون‌های مذکور در سایت فدراسیون فعال شده و علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام به این سایت مراجعه کنند.

دبیر هیأت تکواندوی استان زنجان خاطرنشان کرد: آخرین مهلت ثبت‌نام شرکت در آزمون‌های ارتقای کمربند قرمز و مشکی یک و 2 و پوم یک و 2 تا تاریخ سوم بهمن‌ماه است.فارس

آدرس کوتاه :