جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

همگام با عزاداران فاطمی؛ اعلام برنامه های صدا و سیمای مرکز زنجان در ایام فاطمیه - نمایش محتوای خبر

 

 

همگام با عزاداران فاطمی؛ اعلام برنامه های صدا و سیمای مرکز زنجان در ایام فاطمیه

شناسه : 372756775

همگام با عزاداران فاطمی؛ اعلام برنامه های صدا و سیمای مرکز زنجان در ایام فاطمیههمزمان با فرارسیدن ایام شهادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) صدا و سیمای مرکز زنجان همگام با عزاداران پایتخت شور و شعور حسینی ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است.

معاونت سیما در برنامه زنده راه ولایت که از پنجشنبه25 دیماه تا یکشنبه28 دی، از ساعت21 بمدت55 دقیقه ازشبکه اشراق پخش خواهد شد، کارشناسان و اساتید حوزه و دانشگاه در قالب میزگرد تلویزیونی ابعاد شخصیت فردی و اجتماعی حضرت فاطمه(س) را مورد تبیین و بررسی قرار خواهند داد.

همچنین برنامه سونمز ایشیق (نور ابدی) با مبحث کارشناسی، شعر خوانی و ذکر مناقب حضرت فاطمه زهرا(س) از ساعت22روزهای شنبه و یکشنبه شب پخش خواهد شد.

سایر برنامه های روتین و تامینی پخش سیما هم بصورت ویژه به این مناسبت مذهبی می پردازند.

شبکه استانی صدا هم یک قسمت از مجموعه برنامه های "سی شب با سردار " را به شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)اختصاص میدهد.

این برنامه از ساعت 20 مورخه28 دیماه بصورت زنده از شبکه های استانی صدا پخش خواهد شد.

 برنامه زنده " یارالی گونش" از ساعت10 صبح روز یکشنبه بصوت زنده بمدت90دقیقه با حضور کارشناسان مذهبی و اساتید حوزه ضمن بررسی ابعاد شخصیتی این بانوی بزرگ اسلام، نقش ایشان را در ایفای مسئولیت های مختلف اجتماعی و خانواده مورد تبیین قرار خواهد داد و در اثنای برنامه از نظرات شنوندگان نیز در قالب تماسهای تلفنی بهره مند خواهند شد.

معاونت اطلاعات و اخبار مرکز هم با تولید و پخش 10خبر مکتوب، 4مورد گزارش رادیو تلویزیونی، 14 مورد رویدادهای شهرستانها و ارسال4 خبر به سازمان، حال و هوای استان را در این ایام به سمع و نظر مخاطبان خواهد رساند.

معاونت فضای مجازی مرکز با تولید3پوستر، بازنشر تولیدات مناسبتی حوزه های سیما و صدا و انتشار محتوای مرتبط در تمام بسترهای فضای مجازی، همراه مخاطبان خواهد بود.

 

آدرس کوتاه :