رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

همه ساله روز یازدهم محرم که در زنجان بنام حضرت زینب(س)مشهور است و عاشقان نهضت عاشورا در رسای وفاداری و صبر بی نهایت حضرت زینب کبری در مصائب جانسوز کربلا در اجتماع عظیم زینبیه اعظم زنجان گرد هم می آیند تا جهان شاهد تداوم وفاداری شیعیان به ولایت باشند. - نمایش محتوای خبر

 

 

همه ساله روز یازدهم محرم که در زنجان بنام حضرت زینب(س)مشهور است و عاشقان نهضت عاشورا در رسای وفاداری و صبر بی نهایت حضرت زینب کبری در مصائب جانسوز کربلا در اجتماع عظیم زینبیه اعظم زنجان گرد هم می آیند تا جهان شاهد تداوم وفاداری شیعیان به ولایت باشند.

شناسه : 361694085

دسته باعظمت زینبیه اعظم زنجان از ساعت 16 امروز حرکت خود را به سمت امامزاده سیدابراهیم آغاز کرد و در مسیر حرکت سیل عزاداران عاشق اباعبدا...که از هرگوشه خودرابه زنجان رسانده بودند به خیل عظیم این اجتماع پیوستند.
??این مراسم بصورت زنده و مستقیم از شبکه استانی اشراق و شبکه های سراسری و بروم مرزی سیما بصورت گسترده ای پخش شد.
??شبکه های یک، دو، سه، خبر، قرآن، شما، press tv، hispan tv، العالم و سحر آذری بمدت434دقیقه، و شبکه اشراق بمدت181دقیقه این حرکت عظیم عاشورایی را پوشش دادند.
??رادیوی استانی نیز همگام با سیما ، این دسته عزاداری پرشور را پوشش داده و بمدت 181 دقیقه پخش کرد ،
این مراسم باشکوه همچنین از طریق رادیو اصفهان، رادیو نمای اصفهان، رادیو زیارت و رادیو قرآن نیز مجموعا بمدت 190 دقیقه پوشش داده شد .

آدرس کوتاه :