جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

همزمان با سال تحصیلی جدید 10باب مدرسه در زنجان به بهره برداری می رسد - نمایش محتوای خبر

 

 

همزمان با سال تحصیلی جدید 10باب مدرسه در زنجان به بهره برداری می رسد

شناسه : 274871437

همزمان با سال تحصیلی جدید 10باب مدرسه در زنجان به بهره برداری می رسد


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان گفت: همزمان با بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید 10باب مدرسه با 67کلاس درس و حدود 103میلیارد ریال اعتبار افتتاح و در اختیار آموزش و پرورش این استان قرار خواهد گرفت.

علی عسگری به پروژه های قابل افتتاح در هفته اول مهر و دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: مدرسه شبانه روزی زینبیه با ظرفیت 80 دانش آموز به صورت بیتوته با مساحت 850مترمربع و 12کلاس درس و با سلف سرویس 160نفره از جمله این پروژه هاست.
وی مدرسه 12کلاسه با یک هزارو 800 مترمربع مساحت در شهرستان ابهر را از دیگر پروژه های قابل بهره برداری در سال تحصیلی جدید برشمرد.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان گفت:پروژه 9کلاسه حضرت زینب(س)
در شهر سجاس با یک هزارو 500 مترمربع فضای آموزشی و پروژه شبانه روزی روستای اینچه با 6 کلاس درس و خوابگاه و سلف سرویس با 850 مترمربع در اختیار آموزش و پرورش این استان قرار خواهد گرفت.
عسگری کانون فرهنگی هنری شهرستان ایجرود را از دیگر پروژه های قابل افتتاح در هفته دفاع مقدس و هفته اول مهر امسال در استان زنجان اعلام کرد و یادآور شد: مدرسه 12 کلاس برادران شهید کاظمی در شهرک الهیه شهر زنجان از دیگر پروژه های قابل افتتاح خواهد بود که این پروژه از محل کمک های خیرین آغاز شده و با تخصیص به موقع اعتبارات دولتی بهره برداری می شود.
وی ادامه داد: مدرسه 2 کلاسه شهید چمنی روستای بزینه رود و سالن اجتماعات در شهر آببر از دیگر پروژه هایی است که هفته اول مهر امسال در اختیار آموزش و پرورش استان زنجان قرار می گیرد.
مدارس استان زنجان با کمک بنیاد برکت و ستاد اجرایی فرمان امام راحل در مناطق محروم
و دور افتاده، مجمع خیرین مدرسه ساز و اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس ساخته می شود.ایرنا

آدرس کوتاه :