جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان از 13 پروژه بهره برداری می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان از 13 پروژه بهره برداری می کند

شناسه : 279912439

نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان از 13 پروژه بهره برداری می کند


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان طی هفته دولت امسال از 13 پروژه عمرانی با 62 میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار بهره برداری می کند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان افزود: از 13 پروژه آماده بهره برداری در هفته دولت، هشت پروژه مربوط به استاندارد سازی سیستم گرمایشی در 84 باب مدرسه این استان است.
علی عسگری افرود: 13 باب مدرسه در شهرستان خدابنده با چهار میلیارد و 200 میلیون ریال، هفت باب مدرسه در منطقه گرماب با 2 میلیارد ریال، 14 مدرسه درشهرستان ایجرود با سه میلیارد و 940 میلیون ریال، شهرستان خرمدره با 2 میلیارد و 150 میلیون ریال در هفت مدرسه به بهره برداری می رسد.
وی ادامه داد: بهره برداری از سیستم گرمایشی 12 مدرسه در شهرستان ماهنشان با سه میلیارد و 470 میلیون ریال، هشت باب مدرسه در منطقه انگوران با 2 میلیارد و 380 میلیون ریال، زنجانرود با سه میلیارد و 270 میلیون ریال در 13 مدرسه و در ناحیه 2 شهرستان زنجان نیز با سه میلیارد و 120 میلیون ریال در 10 باب مدرسه طی هفته دولت انجام می شود.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان گفت: در اولین روز از هفته دولت پروژه مقاوم سازی ساختمان نهضت سوادآموزی شهرستان ابهر با 6 میلیارد ریال اعتبار و با زیربنای 938 مترمربع به بهره برداری رسید.
عسگری از بهره برداری پروژه محوطه سازی مدرسه شهید شهریاری در زنجان خبرداد و یادآورشد: این پروژه نیز همزمان با دومین روز از هفته دولت با چهار میلیارد و 700 میلیون ریال اعتبار به بهره برداری رسید.
وی به دیگر پروژه های قابل افتتاح طی هفته دولت در سطح استان زنجان اشاره کرد و افزود: پروژه مدرسه 6 کلاسه روستای کاوند با 612 متر مربع و با هشت میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار، 12 کلاسه شهید محلاتی در شهرستان خدابنده با 17 میلیارد ریال و زیر بنای یک هزار و 423 متر مربع از جمله این پروژه هاست.
به گزارش ایرنا، مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان گفت: پروژه 12 کلاسه آلاچمن در شهرستان ایجرود با زیربنای 290 مترمربع و سه میلیارد و 150 میلیون ریال اعتبار از دیگر پروژه هایی است که طی هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.
مدارس استان زنجان با همکاری و کمک های بنیاد برکت و خیرین مدرسه ساز و توسط نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس این استان احداث می شود که طی هفته دولت امسال 30 کلاس درس به بهره برداری و در اختیار آموزش و پرورش شهرستان ها قرار می گیرد.ایرنا

آدرس کوتاه :