رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با حضور در صداوسیمای استان پس از ضبط برنامه (با نمایندگان) در جلسه ای با حضور مدیرکل و شورای معاونین صداوسیما حضور یافتند . - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با حضور در صداوسیمای استان پس از ضبط برنامه (با نمایندگان) در جلسه ای با حضور مدیرکل و شورای معاونین صداوسیما حضور یافتند .

شناسه : 359995832

نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با حضور در صداوسیمای استان پس از ضبط برنامه (با نمایندگان) در جلسه ای با حضور مدیرکل و شورای معاونین صداوسیما حضور یافتند .


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

 

نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با حضور در صداوسیمای مرکز زنجان پس از حضوری دوساعته در استودیوی جام جم و ضبط برنامه طی نشستی با مدیرکل و شورای معاونین این مرکز دیدار کردند.
??مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان در این نشست با بیان اینکه رسانه در هر زمانی آماده اطلاع رسانی مسایلی است که ضرورت انعکاس آن از سوی نمایندگان استان احساس می شود گفت : آمادگی داریم حتی در صحن مجلس و جلسات کمیسیون ها حضور پیدا کرده و نسبت به تهیه برنامه از فعالیت نمایندگان استان و کارهای صورت گرفته در مسیر توسعه و پیشرفت استان را به سمع و نظر مردم شریف استان برساند .
??آقای لطیفی با اشاره به رویکرد جدید رسانه استانی برای پرداخت بیش از پیش به شهرستانها و معرفی پتانسیل های نقاط مختلف استان از برنامه ریزی و راه اندازی برنامه هفته فرهنگی شهرستان ها خبر داد و افزود : در اولین گام ، این برنامه هفته گذشته در شهرستان سلطانیه به اجرا درآمد . لیکن برای دستیابی به اهداف این برنامه که همانا توسعه و پیشرفت شهرستانهای استان است، نیازمند همکاری و اهتمام بیش از پیش مسئولین شهرستانها می باشد .
??وی گفت : تلاش می کنیم از همه ظرفیت های استان برای تهیه برنامه ها استفاده کنیم و تنها به مرکز استان بسنده نکنیم.
??مدیرکل مرکز در ادامه  اظهار داشت : قصد داریم برنامه ای برای بیان معضلات شهرستان ها هم تهیه کنیم که نیازمند همکاری جدی از سوی مسئولان استان و شهرستان ها هستیم.
??آقای عزیزی نماینده مردم ابهر ، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی در این نشست با بیان اینکه کارکنان خدوم صدا و سیمای مرکز زنجان برای تهیه برنامه های رادیویی و تلویزیونی تلاش بسیاری می کنند گفت : بیان مشکلات مردم آرامشی را در جامعه ایجاد می کند که صدا و سیمای مرکز زنجان در این زمینه موفق بوده است و ما هم تلاش می کنیم در این راستا کمک کار صداوسیما باشیم.
??آقای احمدی نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی هم با بیان اینکه تنگناهای مالی کار را بسیار سخت تر می کند گفت : صداوسیما با کمبود امکانات در حال تهیه و پخش برنامه های رادیویی و تلویزیونی است که برای تامین تجهیزات مورد نیاز تلاش خود را خواهیم کرد.
??آقای وقفچی نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه افزود : مجلس فرصت نگاه جزئی به بودجه را ندارد و به کلان آن می نگرد و بخاطر همین مسئولان استان باید ما نمایندگان را در جریان امور قرار دهند تا ما بتوانیم برای دریافت بودجه اقدام کنیم.
??وی ادامه داد : عدم شفافت با مردم و رویکرد چاپلوسانه مهمترین عامل ایجاد مشکلات در جامعه است.
??آقای خاتمی نماینده مردم شهرستان های ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی هم در این نشست از مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان بخاطر ایجاد رویکرد جدید در رسانه استانی تشکر کرد و گفت : صداوسیما طبق فرموده امام راحل یک دانشگاه بزرگ است که می تواند در جامعه راهگشا باشد.
??وی با اشاره به اینکه معتقدیم نسبت به صداوسیما در زمینه تامین اعتبارات و بودجه بی مهری می شود افزود : تلاش خواهیم کرد از امکانات ملی و استانی برای رفع نیازهای صداوسیمای استان استفاده کنیم.
??آقای بیگدلی نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی هم گفت : حمایت مجمع نمایندگان در به نتیجه رسیدن درخواست ها از مسئولان کشور تاثیر بسیاری دارد که می توان از این ظرفیت برای رفع مشکلات و کمبودهای صداوسیمای استان هم استفاده کرد .
??وی رواج یافتن استفاده از فضای مجازی در بین کودکان و نوجوانان را خطرناک معرفی کرد و از صداوسیما خواست با تهیه و پخش برنامه های متنوع، توجه ویژه ای به این حوزه داشته باشد .
◀️ در ادامه این جلسه معاونین حوزه های تولیدی، فنی و فضای مجازی رسانه استانی هز یک به بیان عملکرد ، مشکلات ، تنگناها و مسایل مبتلابه حوزه کاری خود پرداختند .

آدرس کوتاه :