رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان از حضور حماسی مردم در انتخابات قدردانی کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان از حضور حماسی مردم در انتخابات قدردانی کردند

شناسه : 219049529

خبر/اجتماعی

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان در پیام مشترکی از حضور حماسی مردم در انتخابات قدردانی کردند.

حجت الاسلام والمسلمین علی خاتمی و جمشید انصاری در این پیام آورده اند : ملت سرافراز ایران بار دیگر در یک مشارکت همگانی گام دیگری در راه تثبیت آرمان های انقلاب اسلامی و مردم سالاری دینی برداشت.
ایشان افزوده اند: مردم نیک اندیش وهوشیار ایران باردیگر ثابت کردند که به نظام، انقلاب و کشور پایبند بوده و با امیدواری به افق های روشن چشم دوخته اند.
حجت الاسلام والمسلمین خاتمی و انصاری در این پیام تاکید کرده اند: در سالی که مزین است به نام ' دولت و ملت ، همدلی و همزبانی ' در شرایطی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری را برگزار کردیم که نظام و دولت جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر اصول انقلابی و دفاع از حقوق مسلم مردم ایران، در پی تعامل مثبت با جهان و ایفای نقش سازنده توانسته است به توفیقات قابل توجهی در استیفای حقوق ملی دست یافته و با ترسیم چهره ای صلح دوست از ملت بزرگ ایران، زمینه همکاری های گسترده اقتصادی و فنی را با دیگر کشورها فراهم نماید.
ایشان اظهار کرده اند: مردم شریف استان زنجان با حضور گسترده، آگاهانه و پرشور خود بار دیگر غیرت، انقلابی گری و پشتیبانی خود را از آرمان های حضرت امام (ره) و ارزش های انقلاب اسلامی و تبعیت از مقام معظم رهبری به اثبات رساندند و برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات مردم پایتخت شور و شعور حسینی افزودند .
حجت الاسلام والمسلمین خاتمی و انصاری اظهار کرده اند: از این حضور عظیم و غرورآفرین و نقش آفرینی شایسته مردم همیشه در صحنه استان، در عرصه تصمیم گیری برای سرنوشت کشور، قدردانی نموده و امیدواریم که این حماسه سازی ها و امید آفرینی های ملت بزرگ ایران اسلامی علی الخصوص مردم غیور جای جای استان زنجان در سایه الطاف خداوند متعال همواره دوام و قوام داشته باشد.ایرنا

آدرس کوتاه :