رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

نمایش هفته - نمایش محتوای صدا

 

 

نمایش هفته

Loading the player...
نمایش هفته

تمامی نمایشهای تولیدی بر اساس معیارهای كلی رایج در رادیو در برگیرنده موضوعاتی است كه به مسائل عمده استان، مشكلات و فرهنگ بومی مخاطبان می‌پردازد و به زبان تركی تنظیم و تولید شده و شامل اهداف كوتاه و بلند ارائه شده با معیارهای افق رسانه و سند توسعه استان و همچنین چهار محور دین، امید، آگاهی و  اخلاق است.

در این نمایشها تلاش می‌شود تا مفاهیم اخلاقی و دینی مستتر به طور غیر مستقیم در نمایش اجرا شده و  به صورت غیر مستقیم و تاثیرگذار وقایع تاریخ گذشته نیز به نمایش درآید.

همچنین اشاره به مناسبتهای تاریخی حوزه انقلاب اسلامی نیز از دیگر مواردی است كه به آن پرداخته می شود. اشاره به نتایج و پیامدهای رفتارهای دینی و برجسته‌سازی اخلاق و حجاب و عفاف در میان مردم استان و گذشته تاریخی این سرزمین از دیگر محورها می‌باشد.

برای نمونه در یك برنامه كه در قالب نمایش تولید و پخش شد به مرور داستان زندگی پر شكوه از یكی از سرداران بزرگ جبهه و جنگ استان یعنی سردار شهید قامت بیات پرداخته و ابعاد شخصیتی و اخلاقی و نیز و نظرها و دیدگاههای ایشان در قالب گفتگوهای خوب و پر بار بیان شده است.

عوامل برنامه عبارتند از:

نویسنده و کارگردان: علیرضا فریدراد

تهیه کننده و افکتور: حسین اسماعیلی

بازیگران: حمیدرضا قزلباش - علیرضا فریدراد - لیلا قلندری - رباب عبادی - زینب رحمانی - معراج کرمی - حسین اسماعیلی - علی اکبر اوصانلو

صدابرداران: جلال نوری - مرتضی کاظمی - فرید خطیبی نژاد

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.