جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

نمایش هفته - نمایش محتوای صدا

 

 

نمایش هفته

نمایش هفته


Loading the player...
نمایش هفته

تمامی نمایشهای تولیدی بر اساس معیارهای كلی رایج در رادیو در برگیرنده موضوعاتی است كه به مسائل عمده استان، مشكلات و فرهنگ بومی مخاطبان می‌پردازد و به زبان تركی تنظیم و تولید شده و شامل اهداف كوتاه و بلند ارائه شده با معیارهای افق رسانه و سند توسعه استان و همچنین چهار محور دین، امید، آگاهی و  اخلاق است.

در این نمایشها تلاش می‌شود تا مفاهیم اخلاقی و دینی مستتر به طور غیر مستقیم در نمایش اجرا شده و  به صورت غیر مستقیم و تاثیرگذار وقایع تاریخ گذشته نیز به نمایش درآید.

همچنین اشاره به مناسبتهای تاریخی حوزه انقلاب اسلامی نیز از دیگر مواردی است كه به آن پرداخته می شود. اشاره به نتایج و پیامدهای رفتارهای دینی و برجسته‌سازی اخلاق و حجاب و عفاف در میان مردم استان و گذشته تاریخی این سرزمین از دیگر محورها می‌باشد.

برای نمونه در یك برنامه كه در قالب نمایش تولید و پخش شد به مرور داستان زندگی پر شكوه از یكی از سرداران بزرگ جبهه و جنگ استان یعنی سردار شهید قامت بیات پرداخته و ابعاد شخصیتی و اخلاقی و نیز و نظرها و دیدگاههای ایشان در قالب گفتگوهای خوب و پر بار بیان شده است.

عوامل برنامه عبارتند از:

نویسنده و کارگردان: علیرضا فریدراد

تهیه کننده و افکتور: حسین اسماعیلی

بازیگران: حمیدرضا قزلباش - علیرضا فریدراد - لیلا قلندری - رباب عبادی - زینب رحمانی - معراج کرمی - حسین اسماعیلی - علی اکبر اوصانلو

صدابرداران: جلال نوری - مرتضی کاظمی - فرید خطیبی نژاد

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.