رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

نشست مشترک مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان با مدیرکل صداوسیما - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست مشترک مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان با مدیرکل صداوسیما

شناسه : 357737643

خبر رویداد مرکز

🔹مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان در گردهمایی مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان که به میزبانی صداوسیما برگزار شد ، گفت : رسانه ملی بیش از پیش آماده خدمت به نظام و کارگزاران انقلاب است .
🔹آقای لطیفی افزود: رسانه در برنامه هایش اقشار مختلف را مدنظر قرارداده و تلاش دارد به نیاز همه مخاطبین و اقشار مختلف توجه نماید .
🔹وی همچنین به دهه فجر انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت : امسال رسانه استانی به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب از 20 دی تاپایان بهمن ماه ویژه برنامه های مختلفی را تدارک دیده است .
🔹مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان همچنین به نقش برجسته سپاه پاسداران و بسیج در پیروزی انقلاب اسلامی و تامین امنیت امروز اشاره کرد و افزود: به یقین اگر تدبیر امام راحل درخصوص بسیج و سپاه نبود آرامش و امنیت و سازندگی  امروز فراهم نمی شد .
🔹وی اهداف کلان رسانه ملی و استانی را در راستای صیانت از ارزش های  والای نظام و انقلاب اسلامی  عنوان کرده و اظهار داشت : انقلاب اسلامی در طی این چند سال از عمر با برکت خود فراز و نشیب های فراوانی داشته و مسیر دشواری را طی کرده تا به این نقطه یعنی اقتدار و عزت رسیده است و بر همین اساس رسانی استانی در کنار سایر نهادهای انقلابی همچون بسیج و سپاه از تمامی ظرفیت‌های خود برای  ادامه این مسیر متعالی استفاده خواهد کرد .
🔸مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان هم در این دیدار گفت: سپاه درهمه بخش ها آماده حفظ و حراست از کیان نظام اسلامی و امنیت مردم است و در همه زمینه ها همچون امنیتی ، پیشرفت وآبادانی ، بصیرت افزایی ، کسب علم و .... و در نهایت اعتلای نظام اسلامی ایران درتلاش است و از هیچ خدمتی دریغ نخواهد کرد .
🔸حجت الاسلام بیگدلی از  صداوسیما به عنوان یکی از مهمترین نهادهای انقلابی یاد کرده و افزود : رسانه ملی همواره در خط مقدم جبهه مقابله با جنگ نرم دشمنان نظام قرار داشته از این رو همیشه مورد هجمه معاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است .
🔸وی گفت : 40 سال دربرابر همه هجمه ها ایستاده ایم و همچنان هم برای حفظ نظام ومعرفی آن در دنیا قدم برمی داریم.
✳ در این جلسه همچنین سایر اعضای حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با  افزایش  تعاملات و همکاری های  فی مابین دو نهاد انقلابی یعنی سپاه و صداوسیما  ارائه کردند .✔

🔵روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان🔵
🆔️ @iribzanjan    کانال رسمی مرکز
🆔️ @zanjaniribnews  کانال خبرگزاری
🆔️ @zanjanirib_pr162  ارتباط با روابط عمومی

آدرس کوتاه :