جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

نشست فعالان اقتصادی و صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی استان با مدیرکل مرکز - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست فعالان اقتصادی و صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی استان با مدیرکل مرکز

شناسه : 359414396

نشست فعالان اقتصادی و صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی استان با مدیرکل مرکز


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

 

 جلسه اتاق فکر صداوسیما با حضور رئیس اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان و تعدادی از فعالان اقتصادی و صاحبان صنایع استان در حضور مدیرکل صداوسیمای استان برگزار شد .
🔹مدیرکل صداوسیمای استان در جمع رئیس اتاق بازرگانی، کارآفرینان و صاحبان صنایع استان ، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضران اظهار کرد: مقام معظم رهبری با درک عمیق مسائل مبتلابه کشور سال98 را سال رونق تولید نامیده اند و همه ما در بخش های دولتی، خصوصی و تعاونی باید با اتحاد و همدلی این شعار را به منصه ظهور و تحقق برسانیم.
🔹آقای لطیفی رسالت رسانه ملی را حمایت از بخش تولید کشور بیان کرد و افزود: در مقطع حساس کنونی که کشورمان هدف جنگ تمام عیار اقتصادی دشمن قرارگرفته، رسانه ملی با تمام توان تلاش دارد ضمن حمایت از تولید داخلی، ذائقه عمومی را بسمت استفاده از اجناس باکیفیت تولیدشده در داخل کشور سوق دهد.
🔹وی با اشاره به نظرسنجی های معتبر صورت گرفته، میزان مخاطب شبکه اشراق را در سطح بالایی اعلام کرد و افزود: ظرفیت رسانه استانی درکنار شبکه های سراسری مانند ایران کالا می تواند ضمن تعامل مناسب با صاحبان کالا و خدمات، قدمهای خوبی در مسیر تسریع توسعه منطقه ای بردارد.
🔹مدیرکل صداوسیما بر آمادگی رسانه استانی برای افزایش تعاملات فیمابین برای بیان و کمک به رفع مشکلات و موانع پیشروی تولیدکننگان و صاحبان صنایع استان تآکید کرد .
🔸رئیس اتاق بازرگانی و صنایع استان هم با تقدیر از توجه رسانه استانی به مقوله تولید تصریح کرد: فرهنگ سازی توسط صداوسیما در بعد کشوری مهمترین بستر تبلیغ درخصوص تولید و خدمات است.
🔸وی تولید برنامه های مشارکتی را در سنوات گذشته موفق ارزیابی کرد و گفت: کارآفرینان نقش مؤثر و مستقیمی در اشتغال‌زایی، تقویت تولید و به‌تناسب آن صادرات دارند و دستگاه‌های اجرایی باید نگاه ویژه‌ای به آنها داشته باشند.
🔸آقای جمیلی افزود: تعامل با رسانه ملی و استانی که فراگیرترین رسانه در حال حاضر می باشد، همواره گره گشای کار تولید بوده و می توان در بستر برنامه های آموزشی محورهایی مانند مشوق‌های لازم از حیث مالیاتی و تأمین اجتماعی و ارائه وام‌های ارزان‌قیمت کمک حال تولیدکنندگان و کارآفرینان استان بود.
◀ طی این نشست، کارآفرینان مشکلات تولید از قبیل نوسانات نرخ ارز، مالیات، قاچاق و تامین سرمایه و .... را تشریح کردند و خواستار توجه بیش از پیش رسانه استانی به این موارد بویژه در بخش های خبری سیما و صدا شدند.✔

🔵روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان🔵
🆔️ @iribzanjan    کانال رسمی مرکز
🆔️ @zanjaniribnews  کانال خبرگزاری
🆔️ @zanjanirib_pr162  ارتباط با روابط عمومی‌

آدرس کوتاه :