رونق تولید ملی | جمعه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

نشست صمیمی مسئولان تشکل های دانشجویی دانشگاه های استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست صمیمی مسئولان تشکل های دانشجویی دانشگاه های استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان

شناسه : 356311668

خبر/رویداد مرکز

مسئول بسیج دانشجویی استان به همراه مسئولین تشکلهایی بسیج دانشجویی دانشگاههای استان امروز طی نشستی صمیمی با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان دیدار و گفتگو کردند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در این دیدار با بیان اینکه مجموعه بسیج دانشجویی از جمله تشکل‌های مهم و تأثیر گذار در دانشگاهها است گفت: حضرت امام(ره) با نگاهی راهیردی افقی را برای فعالیت بسیج در دانشگاه‌ها گشودند که امروز بعد از گذشت 30 سال از آن، بیش از پیش اهمیت آن درک می‌شود.
آقای لطیفی افزود: بسيج دانشجويي که به تعبير رهبر معظم انقلاب، يکي از ارزنده ترين يادگارهاي امام راحل عظيم‌الشان است، از آنجايي که در حساس ترين بخش کشور، عهده دار ترويج فرهنگ و تفکر بسيجي است و از آن جهت که با نخبگان و انديشمندان حال و آينده کشور سر و کار دارد، رسالتهاي ويژه اي داشته و جايگاهي ممتاز را احراز نموده است که اين امر انتظارات و مطالبات فراواني را از سوي مخاطبان و فرهيختگان و متوليان امر ايجاد مي نمايد .
وی با اعلام آمادگی رسانه استانی برای تعامل و دریافت نقدها و مشاوره های دانشجویی گفت: از تشکلهای دانشجویی می خواهم طرح های خود را در حوزه برنامه سازی در اختیاررسانه استانی قرار دهند.
مسئول بسیج دانشجویی استان هم در این دیدار با بيان اينكه رسانه‌ها تأثیر فراوانی در فرهنگ و زندگي مردم دارند ، افزود: رسانه ملی به عنوان فراگیرترین رسانه در کشور وظیفه خطیر و سنگینی را بر عهده دارد و قطعا نیازمند کمک و حمایت سایر نهادهای فرهنگی و انقلابی می باشد .
وی در ادامه به منویات و تأکیدات فراوان مقام معظم رهبری برای توجه ویژه به حوزه فرهنگ اشاره کرده و گفت : رهبر معظم انقلاب همواره در دیدار با مسولان صداوسیما بر موضوعات مهمی از جمله رعایت راهبردهای کلان، جذب و حفظ و تربیت نیروهای انقلابی و کارآمد و حضور مؤثر در فضای مجازی تأکید داشته اند که در این راستا بسیج دانشجویی با دارا بودن نیروهای جوان، مومن ، متعهد و انقلابی می تواند در کنار صداوسیما بوده و یاریگر رسانه ملی در جبهه مقابله با تهاجم فرهنگی باشد .
در ادامه این نشست صمیمی هر یک از مسئولین تشکلهای دانشجویی بسیج به بیان نظرات ، دیدگاهها و انتظارات خود از صداوسیما پرداختند .
طرح پرسمان پیشرفت با هدف مطالبه گری ، تولید برنامه مطالبه محور، معرفی تشکل های دانشجوئی در برنامه های صدا و سیما، پوشش بیش از پیش رسانه ای اردوهای جهادی، تولید برنامه های بیشتری با موضوع حمایت از کالای ایرانی با مشارکت بسیج دانشجویی و .... از موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد .روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :