جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

نشست صمیمی مدیر حوزه های علمیه استان با مدیرکل صداوسیما - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست صمیمی مدیر حوزه های علمیه استان با مدیرکل صداوسیما

شناسه : 357827280

نشست صمیمی مدیر حوزه های علمیه استان با مدیرکل صداوسیما


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

مدیرکل مرکز در دیدار با مدیر حوزه های علمیه استان با اشاره به جایگاه حوزه های علمیه در فرهنگ سازی گفت : حوزه های علمیه یکی از مراکز مهم مولد فرهنگ در کشور بوده و همواره نقش موثری در هدایت افکار و فرهنگ ها در جامعه داشته و دارد به طوری که به یکی از نمونه های مهم و بارز آن شکل‌گیری و ظهور انقلاب اسلامی با خروش مردم و هدایت و رهبریت حوزه های علمیه و روحانیت یکی از مهم‌ترین انقلاب‌های تاریخ را رقم زد ، اشاره کرد .

آقای لطیفی به لزوم تعامل و همکاری های بیش از پیش صداوسیما با حوزه‌های علمیه استان اشاره کرد و افزود : صداوسیما یک دانشگاه فرهنگی و حوزه های علمیه نیز پشتوانه فکری موثر بر این رسانه بوده و این تعاملات قطعاً می‌تواند در افزایش سطح آگاهی و اطلاعات مردم مفید باشد .
وی بر آمادگی صداوسیما برای افزایش تعاملات فی مابین با حوزه‌های علمیه استان و همچنین پوشش کامل همایش تجلیل از اساتید حوزه علمیه استان در سال جاری تأکید کرد .
مدیر حوزه های علمیه استان نیز در این دیدار با قدردانی از توجه و اهتمام رسانه استانی به حوزه های فرهنگی و موضوعات دینی و مذهبی اظهار داشت : صداوسیما در خط مقدم جنگ نرم با دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار داشته و در این مسیر حوزه های علمیه قطعا می تواند با استفاده از نیروهای مستعد ، علما و روحانیون یاری‌گر رسانه ملی و استانی باشد.
حجت الاسلام والمسلمین بیات در ادامه به برگزاری همایش سالانه تجلیل از اساتید حوزه علمیه اشاره کرد و گفت : هر سال همایشی برای تجلیل از خدمات ، تلاش‌ها و فعالیت‌های علمی ، فرهنگی و مذهبی اساتید پیشکسوت حوزه علمیه استان برگزار می شود که امسال نیز قصد داریم از حضرت آیت الله سید محمد حسینی زنجانی قدردانی نماییم و در این راستا نیازمند همکاری و مساعدت صدا و سیمای استان برای برگزاری باشکوه این همایش می باشیم .روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :