رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

نشست صمیمی مدیران حوزه صنعت و معدن و تجارت استان و شرکت شهرکهای صنعتی با مدیرکل صداوسیمای استان - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست صمیمی مدیران حوزه صنعت و معدن و تجارت استان و شرکت شهرکهای صنعتی با مدیرکل صداوسیمای استان

شناسه : 356690341

نشست صمیمی مدیران حوزه صنعت و معدن و تجارت استان و شرکت شهرکهای صنعتی با مدیرکل صداوسیمای استان


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان در نشست صمیمی با مدیران سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و همچنین شرکت شهرک های صنعتی استان با اشاره به اینکه ازمهمترین ماموریت های رسانه ملی و استانی معرفی محصولات کارگاه های کوچک، متوسط و بزرگ تولیدی به منظور تحقق شعار سال و معرفی کالاهای ایرانی و ایجاد اشتغالزایی پایدار است گفت: هم اکنون برنامه های متعددی از شبکه های مختلف رسانه ملی و استانی به منظور نهادینه کردن مصرف محصولات داخلی در حال پخش است.

آقای لطیفی افزود : فرصت ها و توانمندیهای سرمایه گذاری فراوانی در استان وجود دارد که می توان با ورود در این حوزه و رفع موانع پیش روی ، سرمایه گذاریهای مختلفی در استان به منظور تولید و اشتغال بیشتر جذب کرد.
وی در ادامه اظهار داشت : الان دشمنان نظام در حوزه اقتصادی فشارهای فراوانی را وارد می کنند که باید با حفظ وحدت و امیدافزایی در مردم نسبت به آینده ، با این توطئه ها مقابله کرد .
رییس سازمان معدن، صنعت و تجارت استان هم در این نشست گفت:ا یجاد زیرساخت و جذب سرمایه های صنعتی، جذب سرمایه گذار در حوزه معدنی ، توسعه تجارت خارجی اعم از صادرات و واردات و ..... از اهم برنامه های این سازمان است.
مهندس فغفوری افزود: امسال فعالیتهای خوبی در جذب سرمایه گذاری و حوزه معدن صورت گرفته است.
وی گفت: دشمن هجمه فرهنگی و اقتصادی را برای تضعیف نظام اسلامی به کار گرفته که برای مقابله با این توطئه ها باید آماده و مجهز باشیم .
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان هم گفت: در تلاشیم تا فضایی ایجاد کنیم که اعتماد بین صنعتگران، تولیدکنندگان و دولت افزایش یابد تا در سایه هم افزایی آنان شاهد شکوفایی و رونق بیشتر در اقتصاد کشور باشیم.روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :