جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

نشست صمیمی فرمانده انتظامی استان و مدیرکل صداوسیما در رسانه استانی - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست صمیمی فرمانده انتظامی استان و مدیرکل صداوسیما در رسانه استانی

شناسه : 359413596

نشست صمیمی فرمانده انتظامی استان و مدیرکل صداوسیما در رسانه استانی


خبر

خبر

✅ فرمانده انتظامی استان به همراه تعدادی از معاونین خود با حضور در صدا و سیما با مدیر کل و معاونین مرکز دیدار و گفتگو کرد .
🔹 مدیرکل صداوسیما در این دیدار با بیان اینکه ارتباط دوسویه صداوسیمای مرکز زنجان با نیروی انتظامی همواره ستودنی، صمیمانه و تنگاتنگ بوده است، گفت : با همراهی و همکاری این دو مجموعه برنامه های خوبی در حوزه های مختلف از جمله آسیب های اجتماعی ، پیشگیری و کشف جرایم و مسایل مربوط به راهنمایی و رانندگی برای فرهنگ سازی درجامعه تهیه وپخش  شده است.
🔹آقای لطیفی وضعیت نیروی انتظامی استان حوزه های مختلف از جمله امنیت را بسیار مطلوب دانست و افزود: به یمن تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی، استان زنجان در زمره استانهای با شاخص امنیت بالا در کشور مطرح است و همین امر موجب ارتقاء میزان سرمایه گذاری، جذب گردشگر و توسعه استان است.
🔹وی با اشاره به برنامه سازی مشترک بین رسانه ملی و نیروی انتظامی تصریح کرد: وقتی مسائل انتظامی و اجتماعی در قالب هنرهای نمایشی مانند انیمیشن، فیلم و سریال در می آید اثرپذیری و ماندگاری زیادی را شاهد هستیم.
🔸فرمانده انتظامی استان هم با اشاره به توطئه های مختلف دشمن در مقابله با ملت ایران گفت : با وجود همه این فشارها و اقدامات خثمانه ، دشمن در نهایت امروز به جنگ روانی در عرصه های مختلف روی آورده است و مهمترین ابزار و استراتژی دشمن استفاده از رسانه هاست.
🔸سردار جهانبخش با اشاره به ارزشمندی فعالیت های رسانه ملی افزود : صداوسیما امروز در خط مقدم مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان قرار داشته و از اینرو کار در رسانه ملی بسیار ارزشمند است .
🔸وی در ادامه به ارتباط و تعامل خوب دوسویه بین رسانه استانی و نیروی انتظامی اشاره کرده و گفت : حفظ و ارتقای این تعامل مثبت قطعا اثرات مطلوبی در سطح جامعه خواهد داشت .
◀ در این جلسه سایر اعضاء نیز به بیان نظرات و پشنهادات خود در ارتقای سطح همکاری های دو نهاد ارائه کردند .
💠 در پایان این مراسم نیز با اهدای لوح تقدیر به مدیرکل صداوسیما از همکاری های خوب و موثر مجموعه صداوسیمای استان با نیروی انتظامی قدردانی شد .

🔵روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان🔵
🆔️ @iribzanjan    کانال رسمی مرکز
🆔️ @zanjaniribnews  کانال خبرگزاری
🆔️ @zanjanirib_pr162  ارتباط با روابط عمومی

آدرس کوتاه :