رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

نشست سیاسی و بصیرتی در زنجان برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست سیاسی و بصیرتی در زنجان برگزار می‌شود

شناسه : 200946924

خبر/سیاسی

معاون سیاسی سپاه ناحیه زنجان گفت: همزمان با هفته وحدت و در آستانه سالروز حماسه عظیم 9 دی نشست سیاسی و بصیرتی در زنجان برگزار می‌شود.

محمد قربانی اظهار داشت: سپاه ناحیه زنجان در طول سال و همزمان با فرارسیدن مناسبت‌های مختلف تقویم کشورمان‌ برنامه‌های متنوعی برگزار می‌کند.

وی تصریح کرد: همزمان با هفته وحدت و در آستانه سالروز حماسه عظیم 9 دی نشست سیاسی و بصیرتی در زنجان برگزار می‌شود.

معاون سیاسی سپاه ناحیه زنجان محل برگزاری این نشست را بزرگراه 22 بهمن جنب پارک شهید رجایی فرهنگسرای کوثر زنجان اعلام کرد و بیان داشت: نشست سیاسی و بصیرتی از ساعت 15 تا 17 فردا پنجم دی ماه سال جاری با حضور بسیجیان و مسئولان استان و شهرستان زنجان برگزار می‌شود.

قربانی با اشاره به اینکه نشست سیاسی و بصیرتی صبح فردا با حضور کارکنان و پایوران بسیج برگزار می‌شود، ابراز داشت: نشست سیاسی و بصیرتی اصلی سپاه نیز بعدازظهر فردا با حضور اقشار مختلف بسیج برگزار می‌شود.

وی به اهداف برگزاری نشست سیاسی و بصیرتی سپاه اشاره کرد و افزود: این نشست در راستای بصیرت افزایی بسیجیان برگزار می‌شود.

معاون سیاسی سپاه ناحیه زنجان با اشاره به اینکه در این نشست به موضوعات مختلف سیاسی و شناخت حق از باطل اشاره می‌شود، گفت: این نشست در راستای بصیرت افزایی و معرفت افزایی بسیجیان برگزار می‌شود.

قربانی با اشاره به اینکه این نشست به همت سپاه ناحیه زنجان برگزار می‌شود، گفت: نشست سیاسی و بصیرتی سپاه در طول سال در مناسبت‌ها مختلفی همچون هفته دفاع مقدس، هفته بسیج، ماه رمضان، ماه محرم و...برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه نشست سیاسی و بصیرتی در سطح شهرستان‌های استان زنجان نیز برگزار می‌شود ابراز امیدواری کرد بسیجیان استقبال خوبی از این نشست داشته باشند.فارس

 

آدرس کوتاه :