رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

نشست اعضای مجمع جوانان انقلابی استان با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست اعضای مجمع جوانان انقلابی استان با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان

شناسه : 356690127

نشست اعضای مجمع جوانان انقلابی استان با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

اعضای مجمع جوانان انقلابی استان با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان دیدار و گفتگو کردند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در این دیدار با اشاره به روحیه مطالبه گری جوانان ، تقویت این روحیه را یکی از راههای حل مشکلات استان عنوان کرد وافزود: این کار مجمع جوانان انقلابی استان قابل تقدیر است چرا که ایجاد و حفظ مطالبه گری در بین جوانان یکی از مهمترین راه کارهای حل مشکلات و معضلات کشور است.
آقای لطیفی افزود: جوانان انقلابی دغدغه مند برای کشور و نظام ارزشمند هستند، چرا که آینده مملکت را می سازند و می توانند نقش سازنده، اثرگذار و مهمی در رساندن مشکلات بطن و متن جامعه به گوش مسئولان داشته باشند .
وی گفت: باید مسئولان از ظرفیت جوانان به ویژه قشر دانشجویان انقلابی و مطالبه گر که بدون شک می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات پیچیده در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی وسیاسی باشد ،بهره بگیرند.
مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان در ادامه خاطر نشان کرد:گفتمان مطالبه گری در راستای حل مشکلات مردم در جامعه از اولویت های رسانه استانی در برنامه سازی محسوب می شود.
وی بر تربیت جوانان انقلابی و هنرمند در راستای بهره مندی از آنان در رسانه استانی و تشکیل شورای اندیشه ورزی درمرکز تاکید کرد.
مسئول اعضای مجمع جوانان انقلابی استان هم در این دیدار گفت: این مجمع در حدود یک سال است که تاسیس شده و هدف از ایجاد آن نیز حفظ روحیه مطالبه گری فارغ از جناح بندی های سیاسی بوده است.
وی گفت: با توجه به رسالت مهم صداوسیما در انعکاس مطالبات به حق مردم، انتظار حضور فعال رسانه استانی در تحقق شعارهای انقلاب اسلامی را داریم.
ساخت برنامه هایی انتقادی و کرسی های آزاد اندیشی، افزایش برنامه های حوزه خانواده والگوسازی برای نسل جوان ، معرفی کالاهای ایرانی ، تولید برنامه هایی با محتوای اسیبهای فضای اجتماعی و ..... از مهمترین مطالبات اعضای مجمع جوانان انقلابی استان از رسانه استانی بود.روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :