جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

نسیم سحر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نسیم سحر

نسیم سحر


دروازه‏ های سپهر وا می شوند و زمین، در گلباران مهمانی بزرگ، به سرور و شادمانی می‏‌نشیند و هلهله سر می دهد. در نیمه راه برکت‏‌خیز رمضان، رایحه شکوفه‏‌های یاس است که کوچه‏‌های مدینه را آکنده می‌کند. مالامال از بوی حسن علوی و در شکوه بارانی اش آسمان دف می زند. در دهه پایانی است که هر کس که بخواهد می‌تواند سیل عظیم فرشتگان را در جوشن احساس کند و بندگی و عبودیت مخلصانه علی را به تماشا بنشیند. اینجاست که دعای مجیر را برای رهایی از آتش دوزخ مسلمانان با اخلاص سر می‌دهند و پروردگارشان را عاجزانه صدا می‌زنند. این روزهاست که خدا بندگانش را برای مهمانی بزرگ فراخوانده است.

برنامه نسيم سحر ويژه سحري ماه رمضان است این برنامه در ایام ماه مبارک رمضان ساعت 3:45 بامداد از سیمای استانی شبکه اشراق پخش می شود.

اين برنامه با هدف گسترش معارف غني اسلامي ودين محوري در بين آحاد جامعه و با توجه به اهميت ماه رمضان و مخصوصاٌ سحرهاي آن با استفاده از گفتار كارشناسان وهمچنين پخش ادعيه و حكايات و احاديث در افزايش مراتب معنوي واطلاعات ديني مخاطبان تلاش مي كند.

مصاديقي كه به اين برنامه اختصاص ميابند:
- دین: نماز
- دين: قرآن
- دين: مکافات عمل
- دين: حضور خداوند در زندگی

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کننده: حسین حسنی

کارگردان : مهرداد خلیلی

تصویربردار: مهدی عمید آبادی

مجری: اصغر داداشی

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 4.666666666666667 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام برنامتون خیلی خوب شده هنگام سحر لطفا مداحی... صمد نهرینی راد ۱۳۹۴/۰۴/۱۶ ۱۴:۴۲

صمد نهرینی راد
سلام برنامتون خیلی خوب شده هنگام سحر لطفا مداحی بیشتر شود مخصوصا حاج آقا نوربهمنی که واقعا مسلط و عالی مستفیض میفرماید ضمنا در صورت امکان دعای سحر را قبل اذان پخش بفرمایید بهتر است نه زودتر با تشکر از مجری و تهیه کننده و همه عوامل خیلی خیلی ممنون از زحمات شبانه روزیتان ارزوی سلامتی و سربلندیتان رادارم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۴/۱۶ ۱۴:۴۲