جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

نخستین جشنواره فرهنگی ـ ورزشی ویژه بانوان در زنجان برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

نخستین جشنواره فرهنگی ـ ورزشی ویژه بانوان در زنجان برگزار می‌شود

شناسه : 276544999

نخستین جشنواره فرهنگی ـ ورزشی ویژه بانوان در زنجان برگزار می‌شود


خبر/فرهنگی

خبر/فرهنگی

مدیر پارک بانوان زنجان گفت: نخستین جشنواره فرهنگی ـ ورزشی ویژه بانوان در زنجان برگزار می‌شود.

سیده لیدا حسنی در حاشیه برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی – ورزشی «سلطنت ناپیدا» در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ایام دهه کرامت برنامه‌های مختلف  فرهنگی و ورزشی در پارک بانوان زنجان برگزار شده است.

وی از برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی ـ ورزشی ویژه بانوان در زنجان خبر داد و افزود: این برنامه روز دوشنبه 25 مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.

مدیر پارک بانوان زنجان با اشاره به برگزاری مسابقه داژبال اشاره و تصریح کرد: شعار این جشنواره یک روز شاد و با نشاط برای بانوان زنجانی است.

حسنی رقابت‌های هفت سنگ، فریزبی، بادبادک، کش کش و ابه داش را از دیگر بخش‌های این جشنواره اعلام کرد و گفت: تلاش شده تا بازی‌های قدیمی و سنتی در بین بانوان مجددا احیا شود.

وی با اشاره به پیش‌بینی حضور 50 تیم در رقابت‌های داژبال اظهار کرد: محل ثبت‌نام برای شرکت در مسابقه داژبال هیأت وزش‌های همگانی واقع در سالن مادران و کودکانان در اراضی پایین کوه است.

مدیر پارک بانوان زنجان با بیان اینکه باید تلاش شود بازی‌های بومی و محلی بار دیگر در بین مردم رواج پیدا کند، عنوان کرد: امروزه بازی‌های رایانه‌ای جای خود را به بازی‌های قدیمی داده‌اند.

حسنی اشاره به اینکه این جشنواره از ساعت 14 بعد از ظهر آغاز می‌شود، افزود: این برنامه تا پایان روز ادامه دارد.فارس

 

آدرس کوتاه :