جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

موضوع فلسطین مساله اصلی جهان اسلام - نمایش محتوای خبر

 

 

موضوع فلسطین مساله اصلی جهان اسلام

شناسه : 341197578

موضوع فلسطین مساله اصلی جهان اسلام


خبر/سیاسی

خبر/سیاسی

امام جمعه زنجان:موضوع فلسطین مساله اصلی جهان اسلام است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز زنجان؛ نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه زنجان امروز در میعادگاه نماز، با اشاره به برگزاری ششمین گردهمایی جهانی حمایت از فلسطین درتهران گفت:حضورنمایندگان 80 کشوردر این نشست ، نشان از اهمیت بالای آن دارد.

حجت الاسلام والمسلمین خاتمی، حضوررهبرمعظم انقلاب اسلامی در این گردهمایی وبیانات راهگشای ایشان را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین بسیار ارزشمند واثر گذار دانست وافزود:همانگونه که حضرت آیت اله خامنه ای فرمودند: تمام تلاش های امریکا ورژیم صهیونیستی در کمرنگ کردن مساله فلسطین نقش بر آب شده است.

امام جمعه زنجان اولویت نخست جهان اسلام و آزادی خواهان دنیا را موضوع فلسطین اعلام کرد وگفت: ایجاد فضای همدلی برای تحقق خواسته مردم فلسطین ومبارزات حق طلبانه آنها مهمترین موضوع جهان اسلام و وظیفه ملل مسلمان است.

حجت الاسلام والمسلمین خاتمی در بخش دیگری از سخنان خود به روز ملی حمایت از مصرف کنندگان اشاره وتاکید کرد: مردم با خرید کالای ایرانی در روز های پایانی سال می توانند، به تولید ملی وایجاد اشتغال کمک کنند.

 امام جمعه زنجان همچنین ، با تسلیت به مناسبت، فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت زهرا ( س) گفت: همانطور که مردم در ایام فاطمیه اول پر شور در عزاداری ها شرکت کردند در این ایام نیز با شکوه هرچه تمام تر حاضر خواهند شد.خبرگزاری صداوسیما

آدرس کوتاه :